Президент нагородив волинського афганця

Президент нагородив волинського афганця Орден «За заслуги» ІІІ ступеня отримав Петро Мазурок із Іваничів.
У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Президент України Петро Порошенко підписав Указ  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав».
Так, «за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність» орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено голову Іваничівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Петра Леонтійовича Мазурка.
Глава держави сьогодні взяв участь в урочистому зібранні у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил. Петро Порошенко подякував афганцям «за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене». Особливо відзначив внесок воїнів-афганців у події Помаранчевої Революції та Революції Гідності, зазначивши, що вони були серед перших, хто вийшов для боротьби проти несправедливості. «І коли я заходив до «Афганської сотні» вночі у палатку, ми сиділи і говорили, і мріяли, яким чином нам боротися за свободу, волю, незалежність нашої держави», – пригадав Петро Порошенко. …І сьогодні і в Збройних Силах України, і в Національній гвардії, і в прикордонних військах, і в Службі безпеки України, спецпідрозділах потрібен справжній афганський досвід – ваш професіоналізм, ваш військовий вишкіл, ваш патріотизм, і ви знову у строю. Ні, афганців ніхто повісткою до воєнкомату не викликає – афганці приходять і знають де їх місце».
Президент України запевнив, що завжди підтримуватиме ініціативи громадського руху ветеранів бойових дій, спрямовані на збереження традицій військового братерства та консолідацію суспільства.
Наш кор.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (187) - 46.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (105) - 26.1%