Протокол обшуку Саганюка

Протокол обшуку Саганюка Ексклюзив: копії документу про обшук родичів міського голови

Як уже повідомляла «Волинська газета», сьогодні  відбувся обшук у родичів Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка.  
Що шукали в Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка, матері екс-голови райради Андрія Оніщука, депутата Володимир-Волинської міськради від партії «Блок Петра Порошенка «Справедливість», підприємця Вадима Василюка, сина Петра Даниловича – підприємця Руслана Саганюка і громадянки Марії Саганюк, яка була замужем за покійним братом очільника  міста – Павлом Саганюком?
Слідчий суддя Рівненського міського суду Кристина Ореховська 18 березня 2016 р. підписала ухвалу, яка задовольнила клопотання слідчого Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області майора поліції Р. П. Миронця, котре було погоджене з прокурором першого класу Є. П. Купрун. І – дала дозвіл на здійснення обшуків в вище згаданих громадян.  Понятих привезли, до речі, аж  із м. Сарни!
Петро Саганюк, який після годинного «трусу» в своїй хаті таки вчасно прийшов на роботу, залишивши дружині клопіт наводити порядок у хаті, також погодився прокоментувати цю безпрецедентну подію:
«М’яко кажучи, я здивований такою поведінкою рівненських поліцейських та суддів. Складається враження, що в своїй області вони вже навели повний порядок, і тепер переключили свою увагу на Волинь. Сказати, що їхні підозри до мене особисто та найближчих членів моєї родини повністю безпідставні – це й так очевидно! І що шукали в мене, мого сина та Марії Євгенівни – дружини мого брата Павла, який помер ще в 2000-ому році? Бурштин, печатки, незаконну зброю…  З таким самим успіхом вони б могли нас усіх тут запідозрити в незаконному виробництві атомної зброї та нелегальному переховуванні ядерних боєголовок!».
Крім цього Петро Данилович висловив припущення, що рівненських «пінкертонів» може хтось «підкеровувати» з території Волині...
У розпорядження «Волинської газети» потрапили копії протоколу обшуку у м. Володимир-Волинський від 5 квітня 2016 р.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%