«Гастролер» не здається!

«Гастролер» не здається!

Олександр Шавлак і четверо його «найманців» ще мінімум місяць сидітимуть у Ягодині.
12 квітня закінчився термін тимчасового перебування на посаді в. о. начальника Волинської митниці, представника Чернігівщини Олександра Шавлака. Але це не стало підставою для керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова забрати пана Шавлака туди, звідки він прибув…
Термін перебування виконувача обов’язки продовжено на місяць.
«А тим часом Шавлак вже встиг «обростися» своїми людьми на Волині. Він працевлаштував чотирьох поплічників і обрав для них посади далеко не «рядових» митників. Так, крісло заступника, двох головних інспекторів та інспектора митної служби вже обіймають найманці з Чернігівщини. І це в той час, коли волинських митників звільняють під надуманими приводами, шляхом виведення людей зі штату, або ж делегування працівників нібито на навчання з подальшою перекваліфікацією. Водночас сам конфлікт на митниці Шавлак назвав саботажем», – акцентують «Волинські новини».
Цілком зрозуміло, що органи виконавчої влади області вже б’ють на сполох, звертаючи увагу найвищого керівництва держави на неприпустимість свавілля під час кадрових призначень. Але центральна влада зайнята своїми клопотами: їй не до шавлаків…
Але що довго цей хаос тривати не буде, це також цілком очевидно.
«Це неприпустимо, аби керівником Волинської митниці була людина, яка займалася контрабандою, працюючи на іншій митниці. Це – волинська земля, і можна знайти волинянина для того, аби той керував митницею. Це має бути незаангажована людина, не хабарник, не крадій. Коли Київ міняє вже четвертого керівника, ставить на посаду виконувача обов’язків того, хто займався тими ж хабарами та контрабандою на Чернігівській митниці, це – неприпустимо», – наголосив Ігор Палиця в прямому студії волинського телебачення.
Тим часом у с. Римачі Любомльського р-ну, де розташований офіс Волинської митниці, активісти продовжуватимуть акцію протесту. Незважаючи на провокації та спроби очорнити законне право самих митників відстоювати власні права та інтереси волинської громади.
Роман УСТИМЧУК.
На фото Сергія ЦЮРИЦЯ: протест на митниці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.3%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (17) - 26.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (32) - 50%
Мене це не стосується. (5) - 7.8%