Шустер LIVE: вибори будуть ще бруднішими?

Шустер LIVE: вибори будуть ще бруднішими? «Якщо у вас вистачає совісті продавати голос, то у вас немає права щось вимагати у депутатів», - Георгій Тука на Шустер LIVE.

У прямому ефірі шоу Шустер LIVE 100 журналістів з усієї країни говорили про знакову подію для України – повернення Надії Савченко та корупцію на всіх рівнях, в тому числі й можливі зловживання під час проміжних виборів до Верховної Ради України, що відбудуться 17 липня.

Зокрема, Георгій Тука, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, в прямому ефірі Шустер LIVE наголосив на відповідальності самих виборців за те, що відбувається в країні:

«Зараз ми очікуємо вибори у семи округах і я абсолютно переконаний, що вони будуть ще бруднішими, ще небезпечнішими. Палати будуть і виборчі дільниці, і все що завгодно. Я хочу сказати нашим з вами громадянам. Шановні мої друзі українці, якщо у вас вистачає духу, совісті продавати свій голос чи то за гречку, чи то за 500 грн, та хоч за 5 тис. грн, ви продаєте своє майбутнє, своїх дітей, своїх онуків, моїх дітей. У вас немає морального права після таких вчинків щось вимагати від депутатів та виконавчої влади. Не для того вони туди йдуть, якщо таким чином потрапляють».

Повністю програму дивіться на офіційному YouTube-каналі студії
Ток-шоу Шустер LIVE виходить в ефір щоп'ятниці о 20:30 на телеканалі 3S.tv
Шустер LIVE. Будні в ефірі з понеділка по четвер о 20:30 (повтор о 9:00 ранку)  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 40%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (6) - 17.1%
Буду підпільником (6) - 17.1%
Ми приречені на поразку (2) - 5.7%
Мене це не стосується (5) - 14.3%