Поганий смак журі

Поганий смак журі

Федерація баскетболу України провела конкурс на найкращу групу підтримки у Суперлізі Парі-Матч. Нею стала одеська група «Flash Stars». Красуні з Луцька – «Diamond Stars», які завжди підтримують «Волиньбаскет» та додають наснаги глядачам, виборола почесне 6 місце за результатами голосування глядачів, але журі ФБУ «опустило» дівчат на останню сходинку!
Змагання черлідерів відбувалися у два етапи. Кожен вболівальник міг переглянути на сайті ФБУ по одному номеру від усіх танцювальних груп Суперліги Парі-Матч та віддати свій голос за найкращих. Перше місце отримало на свій рахунок 50 балів, дев’яте – 10. Різниця між місцями – по 5 балів.
«Потім своє вагоме слово сказало журі. Воно оцінило кожну з 9-ти робіт. Найкраще, на думку журі, додавало 100 балів, дев’яте – 20. Різниця між місцями становила по 10 балів. Група підтримки, у якої сумарний результат виявився найбільшим, отримала звання найкращої в Україні», – повідомили в прес-службі Федерації баскетболу України.
Одеська група «Flash Stars» отримала перемогу, здобувши 140 очок. Другими стали «Golden Ladies» із Черкас (130), а третім – столичний «Time-out» – 120.
Найцікавіше, що за глядацьким рейтингом луцька «Diamond Stars» здобула 1420 балів і перебувала на 6 місці з 9-ти гуртів. Але журі (хореограф «ReD Foxes» Олена Рожкова, головний тренер жіночої збірної України Володимир Холопов та тренер чоловічої збірної України Олександр Лохманчук) свої симпатії виявили інакше: першу сходинку віддали черкащанкам, другу – одеситкам, третю – киянкам, а наших дівчат із запоріжанками з «Roxette» опустили обох на останню сходинку рейтингу!
Може, й правильно вчинили баскетбольні клуби «Кривбас» та «Політехнік», які взагалі не подали свої групи підтримки на «творчий» конкурс, де, схоже, перші місця були розподілені ще до його початку?..
Сергій ШРАМЧУК.
На фото прес-служби ФБУ: столичні красуні з «Time-out», яким журі віддало лише 3 місце.