Сили не вистачило…

Сили не вистачило…

Рахунки попередніх матчів засвідчували, що лучанам треба в протистоянні з «Кременем» набрати 72 очка, і вони можуть претендувати на перемогу. Баскетболісти так і зробили! Але суперник набрав на 2 більше…
Ейфорія після виграшу над харківським «Політехніком» розвіялася в неділю. Кременчуцький «Кремінь», який випереджав наших земляків на 2 залікових бали і був на одну сходинку в турнірній таблиці вище, став укотре нездоланною перешкодою для «Волиньбаскета». 
А починалося все оптимістично. 9 лютого в рідних стінах «Волиньбаскет» у черговому турі чоловічої Суперліги  «Парі-Матч» приймав «Політехнік» (Харків).
Ціною максимальної самовіддачі та сталевої волі до перемоги господарі виграли з рахунком 88:73.
«Прикро поступилися… Недостатньо були жорсткими на підборі, погано грали в захисті, тому не змогли побігти в прорив…  Були хороші відрізки, але їх було мало. Розслаблялися, і наражалися на активність лучан», – сказав гравець харківської команди. 
Натомість наставник лучан Дмитро Чайковський зауважив: 
«Дякую вболівальникам за підтримку. Приємно в такій атмосфері вигравати. Команда сьогодні буквально билася, робили помилки, але всі гравці поводилися як одне ціле. Мобілізувалися і в красивому стилі виграли в сильного суперника. Вдячний і ФБУ за підтримку в складний для нас час».
І ось не менш принциповий та відповідальний поєдинок із «Кременем», який відбувся 12 лютого. Дві попередніх зустрічі складалися для лучан невдало: суперник набирав по 70 балів, а наші – на кілька менше. Тому провидці говорили: якщо наші закинуть у кошик на мінімум 72, то можуть розраховувати на успіх. Але реалії виявилися іншими…
Програвати – не було у планах у жодної із команд цього поєдинку. Тим паче, що аналітики розцінювали шанси суперників як рівні.
Наші почали агресивно, і за неповних 3 хв. «Волиньбаскет» вів 13:4. Однак до закінчення чверті гості дещо оговталися і скоротили відрив – 19:13.
Другий часовий відрізок знову активніше почали лучани, яким вдавалося агресивно захищатися та двічі вразити кільце опонентів – 23:13.  Проте надалі в обороні жорсткості, а в атаці агресивності додав «Кремінь», тому перевага волинян почала танути 29:22, 30:26, 30:28.
«Після великої перерви Луцьк спробував вкотре відірватися (42:35), але Кременчук швиденько повернувся (42:40), і саме у цій чверті «Кремінь» вийшов уперед – 42:43. Гості завелися й кинулись розвивати успіх – 43:45, 45:49. У «Волиньбаскета» травми зазнав Стас Дикий, тож тільки відчайдушні результативні проходи Миколи Полюляка та впертість Віктора Герасимчука і Вячеслава Моторчука тримали лучан у грі. При 51:51 неймовірний триочковий базер-бітер Полюляка вивів волинян уперед 54:51. Тож усе вирішував четвертий період, – деталізувала прес-служба луцького клубу. –  За традицією матчу, «Волиньбаскет» кинувся у відрив – 59:51. За тією-таки традицією, «Кремінь» дістав – 59:56. Половина десятихвилинки засвідчила мінімальну перевагу  господарів 62:61.У критичний момент знову з дальньої артилерії вистрелив капітан Едуард Федчук – 67:62. Проте за 2:31 рахунок став 67:64, а за 1:21 – вже 67:69. На кінцівку ж більше сил залишилось у гостей, які довели зустріч до здобуття двох очок – 72:74»...
17 лютого наші гратимуть на виїзді з командою «Запоріжжя ZOG», а 19-го – матч у гостях із БК «Дніпро». 
Роман УСТИМЧУК.
На фото прес-служби ФК «Волиньбаскет»: епізод протистояння з «Політехніком» (Харків).

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%