Сенкевичівські ікони – у Луцьку

Сенкевичівські ікони – у Луцьку

«Волинська газета» у номері за 15 серпня цього року розповідала про диво, що трапилося в родині Садовських, котра мешкає в горохівському селі Сенкевичівка: старовинні почорнілі образи Ісуса Христа й Божої Матері з Дитям оновилися напередодні того, як господиня планувала їх позбутися. Нині жителі обласного центру можуть подивитися на ці ікони, які перебувають у храмі Преображення Господнього, що на вул. Шевченка, 26б.

Як розповів настоятель храму отець Борис, після виходу у світ публікації про чудо Господнє, службу над образами здійснив і сенкевичівський священик. А нещодавно Борис Григлевич перевіз ікони до Луцька й помістив на церковний іконостас, аби й тутешні прихожани змогли помолитися над ними. 
– Згодом на деякий перевеземо лики у капличку преподобного Агапіта, лікаря Печерського, що на території міської поліклініки №1, бо нас про це просили, – каже священик.
Дочка Садовських Світлана поділилася, що деякі знайомі родини й собі повідали про оновлення образів у їхніх домівках. Це вкотре доводить: Господь творить дива.
Ірина ВОРОБЕЙ.
На фото автора: оновлені ікони – на новому місці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 31.8%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (9) - 40.9%
Мені байдуже. (5) - 22.7%