Фатальний фініш

Фатальний фініш

Номінально «Дніпро» вважався беззаперечним фаворитом звітного поєдинку, бо в разі перемоги закріплювався на 2 місці в таблиці. Але більше частину поєдинку лідирував наш «Волиньбаскет»!
Чемпіонат України. Чоловіки. «Ліга «Парі-Матч». «Дніпро» – «Волиньбаскет»  – 65:51 (11:17, 16:7, 14:24, 24:3).
 Можливо, саме ця теоретична перевага надто заспокоїла господарів, бо на початку зустрічі вони надто багато помилялися та дозволяли супернику вільно почувати себе на майданчику. Волинянам не залишалося нічого іншого, як користатися надто великою гостинністю дніпровців: наші повели в рахунку!
«На початку третьої чверті господарі спробували взяти гру під свій контроль. Здавалося, активні дії Тимофеєнка та Закурдаєва допоможуть у цьому. Та гості не збиралися капітулювати без бою. Ініціативу в свої руки перебрав Тимощук. Кілька його результативних атак з триочковим дозволили лучанам відіграти 7-очкове відставання та знову вийти вперед. Кінець чверті впевнено виграли гості. Спочатку Федчук відзначився з-за дуги. Потім Герасимчук реалізував один зі штрафних, а Полюляк закінчив чверть ще одним триочковим. То ж на заключну 10-хвилинку волиняни мали 7 очок переваги.  А в господарів до цього часу за 20 хвилин на майданчику жодного очка не набрав один з лідерів команди Мішула», – деталізувала прес-служби ФБУ.
Все вирішив завершальний штурм «Дніпра». Команда вже лідирувала на 4 очки за 3 хв. 34 сек. до фінальної сирени, та в гравців «Волиньбаскету» не було сил, аби завадити суперникові збільшувати перевагу…
5 березня наша команда прийматиме у Луцьку МБК «Миколаїв», який наразі посідає 6 місце в турнірній таблиці, тоді як наші залишилися на 9-ому.
Сергій ШРАМЧУК.
На фото прес-служби ФБУ: епізод важкого матчу в «Дніпрі».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%