У подарунок – книги

У подарунок – книги

У Луцькому педагогічному коледжі відбулася традиційна акція «Подаруй бібліотеці книгу». Учасники студентського читацького клубу «ЛітЕра» самі вибрали 30 книг, які зацікавлять молодь. 

Клуб «ЛітЕра» розпочав свою роботу у жовтні 2012 р. з облаштування полички буккросингу у кабінеті дитячої літератури і став осередком активного, творчого студентства. Клубівці активно долучаються до літературних і мистецьких заходів, які проводяться в Луцьку. Організовують зустрічі з сучасними українськими та зарубіжними майстрами слова, обговорюють твори, обмінюються думками, враженнями про прочитане. Популярними серед студентської молоді міста стали квартирники «Література без обмежень», які дають змогу в неформальній обстановці зустрітися та обмінятися творчими знахідками молодим талантам.
Книголюби ініціюють різноманітні акції, які мають на меті популяризацію друкованого слова: передали книги для пацієнтів Луцького гарнізонного військового госпіталю; щороку проводять благодійний захід  «Українська книга – дітям Слов’янська». У подальших планах – організація літературних квестів та продовження мистецької акції «Література без обмежень».

Анна КОЗЛЮК, студентка Луцького педагогічного коледжу.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 13.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.6%
Мене це не стосується. (10) - 11.9%