Служба в АТО – «особисті проблеми» тих, хто на війні?

Служба в АТО – «особисті проблеми» тих, хто на війні?

Під час сесії депутатів Володимир-Волинської міської ради 16-го листопада на розгляд був представлений звіт голови постійної депутатської комісії з соціального захисту Надії Замриги. І тут одна з представниць «Самопомочі» – депутат Сергеєва – сказала фразу, котра здатна конкурувати з сумнозвісним «Я вас в Афганістан не посилав!»: перебування в зоні бойових дій АТО Надії Замриги – «це ваші особисті проблеми»!


Колеги з порталу «Буг» були присутніми на цьому засіданні. Тож подаємо інформацію про події з першоджерела:

«Голова депутатської комісії соціального захисту населення Надія Замрига відразу ж повідомила, що не могла бути присутньою на всіх засіданнях, адже була в зоні проведення Антитерористичної операції.

Депутати від фракції «Самопоміч» висловили пропозицію не визнати роботу комісії задовільному, бо голова комісії часто пропускала засідання та значна кількість обговорень взагалі не відбулася. Секретар цієї ж комісії Павло Шлейн повідомив, що голова комісії ніяк не комунікувала із депутатами. На це зауваження Надія Замрига відповіла, що секретар теж не своєчасно виконував свою роботу.

В дискусію втрутився і заступився за Надію Замригу міський голова Петро Саганюк:

«Це комісія соціального захисту, не популярна! Всі ж хочуть в бюджетну чи земельну комісію і щось там ділити…».

Олег Тимосевич наголосив, що варто повернутися до питання щоб депутати самостійно обирали в якій комісії працювати. Мовляв, якщо депутат сам обере комісію, тоді ж більш буде зацікавлений в роботі.

Фракція «Самопоміч» наполягала, аби, все ж таки, визнати звіт незадовільним. Надія Замрига повторно наголосила, що не заперечує своєї відсутності, і що мало часу приділяла роботі, адже перебувала в АТО.

«Це ваші особисті проблеми!»,  – озвучила репліку Віра Сєргєєва.

Після всіх словесних перепалок, під час голосування депутатська більшість, усе ж таки, позитивно проголосувала за звіт голови комісії».

Слід зауважити, що на сесійному засіданні перебувала представницька делегація з м. Коростеня Житомирської обл., тому міський голова Петро Саганюк та багато інших депутатів стрималися, щоб доступно пояснити Вірі Сергеєвій, що захист Україні в складі 14-ої ОМБр для офіцера Надії Замриги ніколи не може бути «особистою проблемою». А от що в висуванців львівського мера Андрія Садового у Володимир-Волинській міськраді, можливо, вже давно виникли якісь інші великі проблеми, то це очевидно.

Світлана КОМА.

На фото автора: Надія Замрига.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%