Школа майбутніх чемпіонів

Школа майбутніх  чемпіонів

Справжнім подарунком до другої частини навчального року для учнів Володимир-Волинської школи №5 ім. Анатолія Кореневського стало відкриття оновленого басейну. Відтепер на сучасних голубих доріжках спортивного комплексу долатимуть свої перші водні дистанції майбутні чемпіони.

Іще три місяці тому басейн у школі стояв пусткою, адже через застаріле обладнання і неналежний температурний режим об’єкт не використовувався за призначенням впродовж кількох останніх років. А тепер системі підігріву та очищення води, новеньким душовим та роздягальням може позаздрити навіть басейн спорткомплексу. Про це розповіли колеги з місцевого видання «Слово правди».
Усього на капітальний ремонт витрачено 1 млн 600 тис. грн, із яких мільйон – це кошти державної субвенції, яку залучив для розвитку громади у свій округ народний депутат Ігор Гузь, а решта – кошти міського бюджету. За ці гроші замінено систему очищення, підігрівання води та вентиляції повітря, завдяки чому температура в приміщенні така ж, як і води, що відповідає тепер усім нормам.  Окрім цього, в басейні повністю замінено систему опалення, в тому числі проведено «теплу підлогу», виконані облицювальні роботи, натягнуті натяжні стелі, замінено сантехніку, вікна та двері.
«Із задоволенням оглянули відновлений басейн у день його офіційного відкриття запрошені гості. Директор ЗОШ №5 Ірина Костюк подякувала нардепу та міському голові за сприяння у виділенні коштів для такого необхідного капітального ремонту. Як зазначив Петро Саганюк, за останні два з половиною роки на п’яту одинадцятирічку з міської казни надійшло понад 4 млн грн. Завдяки такому фінансуванню у школі повністю замінили вікна, підлогу, відремонтували покрівлю, фасад, закупили техніку та провели безліч необхідних робіт», – зазначили в прес-службі Володимир-Волинської міськради.
Уже після зимових канікул уперше за багато років у шкільному басейні знову почали навчати плаванню на уроках фізичного виховання. Першими випробують басейн учні середніх та старших класів. А з часом, як зазначила Ірина Костюк, розглянуть можливість занять і для наймолодших школярів. 
«У планах також надавати платні послуги і для учнів з інших шкіл та дорослого населення мікрорайону, адже це дасть змогу компенсувати навчальному закладу частину витрат, необхідних на утримання басейну», – акцентується на тому, що цей сучасний об’єкт спортивної інфраструктури Княжого міста повинен працювати на повну потужність та стати справжньою кузнею кадрів і для шанувальників здорового способу життя, і для спортсменів-початківців, і для майбутніх чемпіонів.
Урочисто перерізали  стрічку міський голова Петро Саганюк та народний депутат України від Володимир-Волинського округу №19 Ігор Гузь. І вони своєю роботою на це заслужили. Тепер – справа за любителями плавання, які на голубих доріжках повинні показати рекордні результати.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Володимир-Волинської міськради: під час урочистого відкриття басейну.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%