Соковитий подарунок

Соковитий подарунок

«Усе, Ірусько. Я знайшов!» – із такими словами переступив поріг редакції «Волинської газети» Андрій Тарнавський із с. Піски Горохівського р-ну. 

Тут, у редакції, на нього давно очікував гостинець. Бо дружина пана Андрія – Ірина Тарнавська – серед тих наших читачів, які цьогоріч стали переможцями передплатної лотереї. Квитанція, надіслана жінкою на конкурс, виявилася щасливою і принесла не просто приємний дарунок в оселю Тарнавських, а ще й такий, якому зраділи всі. Ще б пак: сокодавку мріє мати в хазяйстві кожна вправна господиня. Бо ж ніхто у родині не відмовитися від склянки смачного соку. 
Ось чому чоловік не став чекати, доки редакційний десант вибереться на Горохівщину й доставить презент власнику. Натомість вчинив, як у відомій рекламі. Пригадуєте: «Ви ще не йдете до мене? Тоді я йду до вас!».
Несподіваному везінню наші читачі із с. Піски щиро подивовані, бо коли пані Ірина під час дня передплатника у Берестечку вирішила передплатити «Волинську газету» на рік, вона й не надіялася на те, що витрачені кошти повернуться з «наваром». Як бачите: і таке буває! 
– Наша сім’я дружить із пресою. Теща моя – керує відділенням зв’язку в Берестечку, – не без гордості зазначає Андрій Тарнавський. – Дружина – головний бухгалтер сільської ради, тому теж має бути в курсі всіх новин. Маємо дві доньки: Надійка – в 10-му класі, Аліна – тільки до першого пішла. Словом, читаємо, передплачуємо, а тепер ще й виграли. 
Ми теж сподіваємося, що дарунок від редакції внесе нових барв у будні цієї сільської родини, а газета, з якою тут потоваришували на увесь рік, щотижня нестиме в їхній дім добрі й об’єктивні новини.
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора: Андрій Тарнавський у гостях редакції. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 35.9%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 17.9%
Буду підпільником (7) - 17.9%
Ми приречені на поразку (3) - 7.7%
Мене це не стосується (5) - 12.8%