Наші люди в федерації Києва

Наші люди в федерації Києва

Екс-головний тренер, колишні захисник та півоборонець луцької «Волині» очолили столичну Федерацію футболу!

 

«16 лютого 2018 р. у приміщенні НСК «Олімпійський» відбулася виборча конференція Громадської спілки «Київська міська федерація футболу». В її роботі взяли участь 27 делегатів (із 30-ти обраних), а також близько 30-ти осіб із футбольного активу м. Києва, які представляли громадські об’єднання, футбольні клуби та підприємства й виявили бажання стати колективними членами КМФФ», – повідомляє прес-служба столичної федерації футболу.

Анатолія Дем’яненка було обрано головою спілки на безальтернативній основі, тому що Владислав Ващук та Сергій Харченко зняли свої кандидатури на користь єдиного кандидата.

Першими заступниками голови було обрано Валентина Мондриївського та Владислава Ващука, заступниками – Сергія Харченка, Олеся Моляревича, Сергія Нагорняка та Володимира Єзерського.

Новообраний голова федерації відзначив:

«Життя змінюється. Потрібно завжди йти вперед. У нас дуже сильна команда, і ми маємо рішучі наміри досягти наміченого у розбудові київського футболу. Я вдячний за довіру!».

Делегати конференції підтримали ініціативу Сергія Харченка підготувати та направити звернення до Федерації футболу України та ГС «Федерація футболу міста Києва» з пропозицією знайти шляхи та компромісні рішення заради об’єднання київського футболу.

Слід зауважити, що представник Хмельниччини, колишній футболіст полтавської «Ворскли», московського «Спартака», дніпропетровського «Дніпра», донецького «Шахтаря» та інших клубів  Сергій Нагорняк виступав за луцьку команду в 2004-2005 рр., а київський динамівець Владислав Ващук у 2010-2011 рр. на пропозицію тодішнього головного тренера Віталія Кварцяного теж грав за луцьку «Волинь». А наступником наставником луцьких футболістів у 2012-2013 рр. був… Анатолій Дем’яненко.

Анатолій Васильович, до речі, відомий також своєю патріотичною позицією: на чолі збірної ветеранів він упродовж кількох років поспіль бере участь у футбольному турнірі в м. Волноваха Донецької обл., який започаткований волинянами і проводиться на честь полеглих у бою з сепаратистами в травні 2014 р. військовослужбовцями 51 Володимир-Волинської ОМБР.

Що ж, у системі Федерації футболу України між киянами та волинянами співпраця може тільки посилитися. Адже Анатолій Дем’яненко з Владиславом Ващуком і Сергієм Нагорняком обрані на керівні посади в столиці, а Віталій Кварцяний – голова Федерації футболу Волині.

Наш кор.

На фото прес-служби ФК «Волинь»: Анатолій Дем’яненко під час роботи в «Волині».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (224) - 44.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (145) - 29.1%