«Мандрівка Небесного ліхтарика»

«Мандрівка Небесного ліхтарика»


Цей тиждень для Луцької бібліотеки філії №10 ознаменувався багатьма знаменними подіями. 

Щонайперше, до книгозбірні надійшло чимало новеньких дитячих книг. А де книги, там і маленькі читайлики. Тож на гостину до книгозбірні завітали учні 3-а, 3-б класів «Луцького НВК-ЗОШ І-ІІ ст. №7 – природничий ліцей». Вони зустрілись із видавцями нового дитячого журналу «Небесний ліхтарик». Цей «світлячок» виходить у Луцьку. Видає його родина священника УПЦ КП. Редактор журналу Валерія Лесюк та дизайнер Наталія Скиба розповіли, що журнал цей – про добро та християнські цінності. Вже вийшло друком три номери. Журнал має 16 сторінок і розрахований для дітей віком 6-10 років. Кожен його номер має іншу тему. 
Діти спробували стати й авторами журналу. Тож разом із редактором склали невеличке оповідання «Мандрівка Небесного ліхтарика». Початок речення – Валерії Лесюк, а закінчення написали ліцеїсти. Над цим оповіданням працювали аж 30 діток.
А ще у бібліотеці відбулись літературні читання творів Василя Сухомлинського, адже в цьому році виповнюється 100 років від дня народження дитячого письменника. Для дітей автор написав 1500 оповідань та казок. Його твори перекладені понад 50 мовами світу. Герої цих творів –павучок та мурашка на землі, журавлиний ключ у небі, лелеки, горобчики, берізка, калюжа, маленьке кошеня і звичайнісінькі діти, їхні батьки, бабусі, дідусі. Особливо багато написав про матусю. А читали мудрі оповіді учням 2-а та 3-г класів працівник дитячого відділу бібліотеки Лариса Радчук та студенти бібліотечного факультету училища культури та мистецтв Яна Лагодюк та Оксана Дитина. 
Відбулось також їх обговорення, адже після кожного прочитаного твору дітям задавали запитання. Слухаючи твори Василя Сухомлинського, усі стаємо мудрішими та добрішими. 
Тиждень дитячого читання закінчився, але працівники бібліотеки запрошують до постійного читання і готуються до нових заходів.

Надія ЧМІЛЬ,
Директор Луцької бібліотеки-філії №10.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 13.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.6%
Мене це не стосується. (10) - 11.9%