За досвідом – до Австрії

За досвідом – до Австрії


Волинянин Володимир Бондар, який зараз обіймає посаду заступника голови Держлісагентства, очолив делегацію лісівників до Республіки Австрія.  

Члени офіційної делегації, зокрема, побували у лісах Австрії, де знайомилися з досвідом поступових та вибіркових методів заготівлі деревини.
За словами австрійських лісівників, у них власник лісу має право без погоджень проводити суцільні рубки на ділянці до 0,5 га, рубка на ділянці 0,5-2 га потребує відповідного дозволу. Власник лісової ділянки зобов’язаний вчасно проводити заходи боротьби з хворобами та шкідниками. Якщо заходи вчасно не проведені, то власника зобов’язують їх вжити, використовуючи законодавчі норми.
– Австрійські ліси також страждають від нашестя короїдів, – повідомляють учасники цього знакового візиту про болюче для українців. – Пошкоджена деревина, при перших ознаках, одразу прибирається з лісу і вивозиться у першу чергу.
– Досвід Австрії у веденні лісового господарства дуже важливий для України, – зазначає Володимир Бондар. – Неможливо повністю скопіювати систему ведення лісового господарства окремої зарубіжної країни. Україна унікальна тим, що у нас різні умови для вирощування лісів. І тому нам необхідно адаптувати різні системи. Це не перша поїздка українських лісівників до колег зарубіжжя. На Волині, зокрема, вже впроваджується лісогосподарський досвід Німеччини. 

Наш кор.

На фото Сергія ЦЮРИЦЯ: Володимир Бондар.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 13.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.6%
Мене це не стосується. (10) - 11.9%