Подвійне фіаско

Подвійне фіаско


«Старий Луцьк» двічі поступився «Рівному» у волинському дербі.

Суботній матч запам’ятався шаленою атмосферою на трибунах. Зі старту матчу суперники взяли високий темп. Команди почергово виходили вперед, однак міні-перемогу в стартовій чверті святкували гості.
Друга чверть пройшла в рівній боротьбі. На велику перерву команди пішли за рахунку 35-38. Третя чверть закріпила перевагу БК «Рівне», хоча видалася мало результативною. На двох команди здобули всього 22 очка. 
Перед останньою чвертю відставання «Старого Луцька» становило 7 очок. Матч завершився перемогою БК «Рівне» з рахунком 64-75. 
Недільним ранком команди розпочали гру в середньому темпі. Перша чверть побила антирекорд результативності третьої десятихвилинки суботнього поєдинку. Луцьк та Рівне за десять хвилин спромоглися всього на 18 очок. Зрештою, перед другою чвертю перевагою у два очки володіли гості.
У другій чверті суперники прокинулися і заграли жвавіше. «Старий Луцьк» мав нагоду завершити чверть лідером, однак підопічні Журжія припустилися декількох простих помилок і прогавили «базер» від Кісільчука. Як наслідок – 25-31 перед великою перервою.
Вирішальною у матчі стала третя чверть. У підсумку фінальна сирена зафіксувала вікторію гостей 60-73.

Наш кор.
Фото БК «Старий Луцьк-Університет».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.3%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (17) - 26.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (32) - 50%
Мене це не стосується. (5) - 7.8%