90-літній ювілей

90-літній ювілей

21 травня ц. р. відзначила 90-річний ювілей мама нашого заступника головного редактора Віктора Райова – Віра Костянтинівна (в дівоцтві – Ярмош). Їй є що пригадати та згадати. Скільки різних подій відбулося приємних та радісних, які межували з гіркотою найтяжчих утрат. Але ця сильна та славна душею жінка завжди зберігала життєвий оптимізм, який щедро передавала своїм дітям. 

Народилася Віра Костянтинівна у 1929 році у с. Сверщов поблизу Грубешова на Холмщині. У 1944 році розпочалася сумнозвісна операція «Вісла»: усіх українців виселяли з етнічних земель, більшість було переселено в Україну. Віра Костянтинівна з батьками потрапила до Одеської області, звідти родина переселилася в с. Дерно Ківерцівського району. Потім вийшла заміж за Михайла Семеновича Райова, що на той час жив у Ківерцях та працював водієм лісовоза місцевого ліспромгоспу. Разом народили і виховали трьох дітей – доньку Зою, синів Віктора і Костянтина. Всіх виростили, дали добру освіту, одружили, діждалися внуків і правнуків. Вже 24 роки, як Віра Костянтинівна залишилася без свого судженого, що пройшов дорогами війни, мав одну контузію, два поранення, був учасником Параду Перемоги у Москві. 
З тих пір берегиня роду проживає у Луцьку. Незважаючи на літа, залишається такою ж життєлюбною і люблячою мамою, бабусею і прабабусею. У неї п’ятеро онуків, вісім правнуків та одна праправнучка. А ще ж невістки і зять, словом, велика і дружна родинонька. Усі вони вітають ювілярку з доброліттям та зичать в щасті та здоров’ї зустріти свій столітній ювілей.
З роси і води Вам, дорога наша матусю, бабусю і прабабусю. Хай весни ще довго співають Вам свої сонячні пісні!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 22.2%
Депутати, адже можуть його звільнити. (6) - 33.3%
Виборці, бо вони носії влади. (3) - 16.7%
Мені байдуже. (5) - 27.8%