Проінспектували, але не закінчили

Проінспектували, але не закінчили


Ще 16 квітня ц. р. голова облдержадміністрації Олександр Савченко, побувавши в Горохівському р-ні, поцікавився станом дороги від смт Сенкевичівка до м. Берестечка. І – був обурений низькою якістю ремонту, який зробили на цьому відрізку.

Що змінилося після відвідин Олександра Ілліча? Цим питанням зацікавилася «Волинська газета». Інформацію у телефонному режимі надав нашому кореспонденту заступник голови Горохівської райадміністрації Андрій Розтока. 
Отже, сама автомобільна дорога протяжністю 34 км знаходиться на обласному балансі, незважаючи на те, що проходить територією району. Тендер на її ремонт, як повідомив Андрій В’ячеславович, виграла фірма «Ространс». 
«Тільки не лякайтеся! –  попередив чиновник. – З Росією вона нічого спільного немає, оскільки зареєстрована в Луцькому р-ні. Загальна вартість усього обсягу робіт становить понад 19 млн грн». 
Приводити цей відрізок до порядку взялися в середині минулої осені. За жовтень-листопад освоїли майже 9 млн грн. Половину того, що передбачено кошторисом. Весь відрізок розбили на п’ять окремих ділянок, серед яких найпроблемнішою виявилася в Сенкевичівці. Завдяки старанням шляховиків найбільш критичні місця довели тут до пуття. До Новосілок дорога в нормальному стані. Гарно зроблені заїзди. 
Незабаром почнуться роботи другого етапу, оскільки на останньому пленарному засіданні обласної ради питання відносно фінансування подальшого ремонту дороги розблоковано.
Деталізувати цю інформацію ми попросили у працівника з відділу технічних робіт департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Василя Козака. Але відповідь Василя Веніаминовича була дивною і лаконічною: «Готовий надати будь-яку інформацію, та тільки з дозволу керівника департаменту Віктора Довгополюка». 
У приймальні Віктора Васильовича дізналися, що той у відпустці. Секретар пообіцяла знайти когось із заступників, але, напевно, це їй не вдалося. 
Жаль, звичайно.

Володимир ПРИХОДЬКО.    

На фото Романа УСТИМЧУКА: дорожній ремонт у південних районах області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 40%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (6) - 17.1%
Буду підпільником (6) - 17.1%
Ми приречені на поразку (2) - 5.7%
Мене це не стосується (5) - 14.3%