Газета – в подарунок

Газета – в подарунок


На відміну від минулорічного візиту в смт Локачі, це передплатна кампанія була більш спокійною та менш велелюдною. Не зважаючи на це, ми таки знайшли наших читачів!

Можливо, це пояснювалось єдиноосібною присутністю лише «Волинської газети», а, може, вплинули якісь інші чинники, але людей було небагато… 
Як виявилося, більшість із них дуже скромні особистості і не надто хочуть розповідати про себе.
До прикладу, наша нова читачка Євгенія Грицева з Локач дуже знітилася, коли ми розпочали знайомство. Жінка зараз перебуває на пенсії, раніше працювала бухгалтером у художній майстерні. Любить квіти та цікавиться садівництвом. А найбільшою гордістю для неї є сім’я: чоловік, донька та внук Макарій. 
А от Віктор Ткачук із с. Марковичі полюбляє читати про політику та владу.
Цікаво, що 7 червня, коли відбувалася наша передплатна кампанія у Локачах, Світлана Дербага святкувала свій 55-річний ювілей, то ж її невістка Марина, яка у цей час забігла на пошту в власних справах, вирішила зробити свекрусі сюрприз – виписати «Волинську газету». До того ж, під час таких виїздів ми вшановуємо наших передплатників приємними подарунками, тож до цікавих матеріалів доєдналася і корисна корзинка. Тож від імені «Волинської газети» також передаємо вітання нашій новій читачці, зичимо їй міцного здоров’я, любові та поваги від рідних і надіємося, що наше знайомство стане довготривалим.
Користуючись затишшям, вирішую поспілкуватися з поштарями. Минулоріч наша розмова виявилась нетривалою через наплив відвідувачів, то ж надолужуємо втрачене.
Світлана Шуклін, яка за сумісництвом є читачкою нашої газети, працює поштаркою ось уже 10 років. Її напарниця Наталія Макаревич трудиться більше 14 років, а Аліна Петрук – лише випробовує на собі цю роль.
Жінки зізнаються – робота важка, адже, не зважаючи на дощ чи снігопад, повинні долати чималі маршрути. До того ж, окрім пенсій, листів і газет, потрібно ще й товар із собою носити... А буває таке, що й ліки купляють чи хліб – за проханням стареньких.
Раніше поштарям хоч велосипеди давали... За словами Світлани Шуклін, їздить вона на старому ровері, а взимку 4 км пішки доводиться долати. Ще й дорога безлюдна та порожня, аж страшно часом робиться...
«Локачі порівняно тихеньке селище, але про всяк випадок, носимо з собою газові балончики», – ділиться особливостями поштарських буднів Наталія.
Дівчата зізнаються, що їхня робота – це не тільки доставити кореспонденцію чи пенсію, але й вислухати людей, а інколи й підбадьорити їх. Тож уже добре знають кожного зі своїх клієнтів.
Кажуть, на роботі буває всяке, але вже втягнулися. Посміюються, що зате перебувають у хорошій фізичній формі і з легкістю скидають лишні грами з талії. А, як відомо, запорука успіху – хороший настрій.
Цей візит у смт Локачі мені запам’ятався приязними людьми і жартами, а ще фразою нашого нового читача:
«Я передплатив вашу газету, бо ви виграли у влади Верховний Суд! Та й подарунки я люблю!»…

Ольга КОНОНЧУК.

Фото автора.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 40%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (6) - 17.1%
Буду підпільником (6) - 17.1%
Ми приречені на поразку (2) - 5.7%
Мене це не стосується (5) - 14.3%