Гори, гори ясно?

Гори, гори ясно?

Чому «червоний півень» клює там, де на нього не зважають?

У той час, коли пожежники не втомлюються пояснювати громадянам правила поводження з вогнем, напередодні жнив в багатьох куточках області місцева влада та керівники агроформувань ставляться до елементарних правил безпеки абияк.
Зокрема, в с. Доросині Рожищенського р-ну прямісінько в дворі місцевої сільради стоїть під відкритим небом старий пожежний автомобіль. Що техніка в аварійному стані, свідчить навіть відсутність бензобака, а також колеса, які спустили повітря і буквально вросли в землю. Зрозуміло, що цей червонобокий автомобіль у випадку виникнення пожежі нікому не допоможе...
А тим часом з метою запобігання пожежам та травмуванню громадян у разі виявлення невідомих предметів, недотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та побуті співробітники УДНС у Волинській області продовжують копітку роз’яснювальну і профілактичну роботу. Зокрема, особовий склад 16-ї ДПРЧ   спільно з представниками органів місцевого самоврядування провели профілактичні заходи у житловому секторі смт Стара Вижівка.
«Спілкуючись з місцевими жителями, працівники служби ДСНС нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті, а також дії при знаходженні підозрілих предметів, не оминули тему заборони спалювання пожнивних залишків, сухої рослинності у полях поблизу торф’яників та лісових насаджень і вручили листівки з правилами безпеки життєдіяльності», – зазначається в повідомленні прес-служби УДСНС області.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора і прес-служби УДСНС області: колеса пожежного автомобіля вросли в землю; ця техніка в с. Доросині подолати вогонь не здатна; співробітники УДСНС спілкуються з волинянами щодо правил пожежної безпеки.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 40%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (6) - 17.1%
Буду підпільником (6) - 17.1%
Ми приречені на поразку (2) - 5.7%
Мене це не стосується (5) - 14.3%