Родом із Ружина

Родом із Ружина  

У цьому відомому селі на Турійщині народився Відмінник лісового господарства  України Анатолій Родюк.

Анатолій Іванович – лісівник надзвичайно великого практичного досвіду, один із найдосвідченіших управлінців, кадровик, через серце якого пройшли сотні людських доль. Він і зараз може годинами розповідати про лісоводів, що творять історію волинського лісу. Пам’ятає їхні біографії, родовід того чи іншого відомого лісівника, може розповісти про їх кар’єрний ріст, добрі справи, обов’язково наголосить на сильних сторонах та моральних якостях своїх колег. Підкреслить їх чесноти та професійні здібності. Похвалить, додасть: 
«Без таких самовідданих людей лісова галузь давно перестала б існувати!». Натомість про себе, свій вклад у справу лісівництва, воліє мовчати. А має ж і заслуги, і нагороди, і добрих справ – що й не перелічити. Він один із найвідоміших лісівників-ветеранів, та вроджена скромність, виховання не дозволяє хвалитися своїми здобутками. Ось і зараз, хоч за вислугою років вийшов на пенсію, продовжує трудитися інспектором з охорони праці в обласній організації профспілки працівників лісового господарства. 
Ось уже котре літо разом із головою профспілки Павлом Матіюком, футбольним рефері, він вирушав до якогось району, щоб забезпечити проведення чергової гри футбольного чемпіонату лісівників. Часто сідав за кермо автівки, даючи перепочити від дорожних переживань Павлу Миколайовичу. А ще разом з головою бувають на звітних конференціях профспілкових організацій лісогосподарств, проводять колегії та навчання для профспілкового активу. Був він і серед тих, хто відстоював лісову галузь на протестних акціях, коли попередній уряд намагався віддати українські ліси у довгострокову концесію зарубіжним інвесторам.
Пригадую, як Анатолій Родюк допомагав своїм колегам проводити виборчі кампанії до обласної та місцевих рад. Дуже скрупульозно готував документи, агітаційні матеріали, представляв кандидатів на зустрічах з виборцями. Волинські лісівники завдячують йому у якійсь мірі і своїми нагородами, адже саме цей досвідчений кадровик рекомендував керівництву кандидатури для нагородження, готував необхідні у таких випадках пакети документів.
Його тактовність і людяність цінують ветерани галузі, до яких часто навідувався з нагородами, квітами, подарунками, робить це й тепер.
А ще він роздумливий православний християнин, добрий батько, надійний товариш і колега.
Анатолій Родюк народився у відомому с. Ружин Турійського р-ну. Там закінчив 8 класів, відтак Ковельську середню школу №3, а згодом – і Львівський лісотехнічний інститут, працював у Луганську, «Волиньдреві», з 1978 р. – у Волинському обласному управлінні лісового господарства.
Він відмінник лісового господарства України. 
Нещодавно Анатолій Іванович відзначив своє 70-річчя. Працівники облуправління лісового та мисливського господарства, обласні організації профспілки працівників лісового господарства та Товариства лісівників України, колективи державних лісопідприємств привітали ювіляра зі щедрим ужинком літ, бажають здоров’я та достатку, сил та натхнення, родинних гараздів.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

На фото автора: Анатолій Родюк.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 40%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (6) - 17.1%
Буду підпільником (6) - 17.1%
Ми приречені на поразку (2) - 5.7%
Мене це не стосується (5) - 14.3%