Цифрові технології

Цифрові технології

У Луцькій міській клінічній лікарні презентували роботу нового рентгенологічного комплексу італійського виробництва.

Сучасне обладнання з програмним забезпеченням було придбане за кошти міського бюджету на заміну старого, ще радянського устаткування, застарілого і морально, і технічно.

Слід зазначити, що в міській лікарні рентгеном користується понад 30 тис. пацієнтів. Тому колектив медустанови на чолі з Ларисою Духневич вже давно мріяв про нову апаратуру, котра допоможе оперативніше та якісніше лікувати лучан. Тим паче, що старий рентгенограф був 1977 р. випуску, а тому давно вичерпав свій ресурс і не давав необхідної якості діагностики. Та й приміщення, де він працював із останніх сил, перебувало в незадовільному стані...

Щоб пересвідчитися в якості виконаних робіт та готовності нового діагностичного комплексу до ефективної роботи, міську лікарню. Відвідав радник Луцького міського голови, депутат міськради Ігор Поліщук.

Представники колективу медустанови з числа адміністрації, завідуючих відділеннями та найбільш кваліфікованих фахівців засвідчили: діагностична система є значно безпечнішою, адже випромінює менше радіації, дистанційно керованою, набагато функціональнішою та забезпечує можливість цифрового знімку, а не плівкового, як було раніше.

Дистанційно керований діагностичний комплекс розрахований на 3 робочих місця, на ньому працюють фахово підготовлені спеціалісти, він дозволяє проводити рентгенівські дослідження не тільки в сфері екстреної медицини та травматології, але і в гастроентерології, пульмонології, урології, гінекології та інших напрямках.

Світлана КОМА.

На фото Ярослава КУХАРЕНКА: Лариса Духневич та Ігор Поліщук; світила медицини з міської лікарні; компоненти італійського діагностичного комплексу.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (10) - 12.3%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (40) - 49.4%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (18) - 22.2%
Мене це не стосується. (10) - 12.3%