Цифрові технології

Цифрові технології

У Луцькій міській клінічній лікарні презентували роботу нового рентгенологічного комплексу італійського виробництва.

Сучасне обладнання з програмним забезпеченням було придбане за кошти міського бюджету на заміну старого, ще радянського устаткування, застарілого і морально, і технічно.

Слід зазначити, що в міській лікарні рентгеном користується понад 30 тис. пацієнтів. Тому колектив медустанови на чолі з Ларисою Духневич вже давно мріяв про нову апаратуру, котра допоможе оперативніше та якісніше лікувати лучан. Тим паче, що старий рентгенограф був 1977 р. випуску, а тому давно вичерпав свій ресурс і не давав необхідної якості діагностики. Та й приміщення, де він працював із останніх сил, перебувало в незадовільному стані...

Щоб пересвідчитися в якості виконаних робіт та готовності нового діагностичного комплексу до ефективної роботи, міську лікарню. Відвідав радник Луцького міського голови, депутат міськради Ігор Поліщук.

Представники колективу медустанови з числа адміністрації, завідуючих відділеннями та найбільш кваліфікованих фахівців засвідчили: діагностична система є значно безпечнішою, адже випромінює менше радіації, дистанційно керованою, набагато функціональнішою та забезпечує можливість цифрового знімку, а не плівкового, як було раніше.

Дистанційно керований діагностичний комплекс розрахований на 3 робочих місця, на ньому працюють фахово підготовлені спеціалісти, він дозволяє проводити рентгенівські дослідження не тільки в сфері екстреної медицини та травматології, але і в гастроентерології, пульмонології, урології, гінекології та інших напрямках.

Світлана КОМА.

На фото Ярослава КУХАРЕНКА: Лариса Духневич та Ігор Поліщук; світила медицини з міської лікарні; компоненти італійського діагностичного комплексу.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%