День відкритих дверей: волинські децентралізатори розповіли про роботу у 2020 році

День відкритих дверей: волинські децентралізатори розповіли про роботу у 2020 році

11 лютого у Волинському регіональному офісі Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEADз Європою» відбувся День відкритих дверей, у рамках якого представники громадськості мали змогу отримати необхідну інформацію про роботу РО.

Про це повідомляє Волинський регіональний офіс Програми «U-LEADз Європою».

У ході Дня відкритих дверей присутні ознайомилися зі змінами, що відбулися в регіональному офісі Програми та познайомилися з оновленою командою; дізналися більше про основні напрямки подальшої співпраці Програми «U-LEAD з Європою» та загальні результати діяльності за 2016-2019 роки; почути потреби громад у розвитку їх спроможності .

Учасниками заходу стали представники Волинської ОДА та Волинської обласної ради, керівництва Програми «U-LEADз Європою», голови ОТГ Волинської області, представники ЗМІ тощо.

Модератором заходу виступив Анатолій Пархом’юк, керівник Волинського Регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», який зауважив, що U-LEAD підтримує реформи децентралізації та регіональної політики, надаючи юридичні та стратегічні консультації з відповідного законодавства та політик. 

«U-LEAD покращує доступність та якість адміністративних послуг, створюючи центри надання адміністративних послуг в громадах та розробляючи рішення для електронного врядування на національному та місцевому рівнях», - нагадав керівник Волинського регіонального офісу.

Під час Дня відкритих дверей представники волинських ОТГ представили здобутки, якими вони пишаються і які стали реальністю завдяки допомозі «U-LEAD з Європою» та консультаціям радників місцевого РО, зокрема, у сфері надання адміністративних послуг, енергоефективності, медицини, соціального обслуговування та земельних питань.

Додамо, що співпраця «U-LEAD з Європою» з ОТГ цьогоріч продовжиться, адже ЄС підтримує Україну в довгостроковому процесі реформ. А Україна та ЄС об'єднують зусилля для позитивних і тривалих змін – із чітким баченням.

Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 8%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (10) - 20%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 60%
Мене це не стосується. (0) - 0%