Шахрайські схеми в дії

Шахрайські схеми в дії До територіальних підрозділів поліції області із заявами про шахрайства звернулися жителі Ківерцівського, Горохівського районів та Ковеля. Зловмисники незаконно заволоділи коштами громадян під приводом продажу товарів через мережу Інтернет, здачі в оренду квартири та начебто звільнення родича від кримінальної відповідальності за побиття людини. Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

У суботу до Ківерцівського відділу поліції звернувся 60-річний житель Ківерцівського району та повідомив, що 13 лютого через один із інтернет-сайтів замовив деревообробний верстат. Потерпілий переказав 4,3 тис. грн., але товару так і не отримав. Із аналогічною заявою до Ковельського відділу поліції звернулася 37-річна ковельчанка. Шахраї під приводом оренди квартири заволоділи грошима потерпілої в сумі 1,5 тис. грн..

Учора, 16 лютого, до Горохівського відділу поліції звернулася 49-річна жителька району та повідомила, що їй на мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік. Зловмисник назвався працівником правоохоронного органу та шахрайським шляхом, під приводом начебто звільнення сина від кримінальної відповідальності за побиття людини, заволодів грошима заявниці в сумі 10 тис. грн.. Гроші потерпіла переказала на вказаний шахраями рахунок.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (13) - 22.8%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 54.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.3%