Квартира воїнові-афганцеві

Квартира воїнові-афганцеві

Сертифікат на трикімнатну квартиру в новобудові ЖК «Caramel Residence» від ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» під час урочистостей із нагоди 31-ої річниці виведення радянських військ із ДРА отримав інвалід війни 3 групи, ветеран війни у Республіці Афганістан, кавалер ордена Червоної зірки лучанин Олександр Пекар.


Понад 40 років він разом із дружиною та сином мешкали по найманих квартирах…. І ось – чудова несподіванка в вигляді нової трикімнатної квартири! Сертифікат і документи на житло стали для Олександра Пекаря справжньою несподіванкою, радість від якої прямо на сцені облмуздрамтеатру він розділив із виконувачем повноважень Луцького міського голови, секретарем міськради Григорім Пустовітом, головою облорганізації волинських афганців Григорієм Павловичем і, звичайно, керівником ПрАТ ЛДБК Русланом Вайманом.

Це стало можливим у результаті реалізації підписаного в 2015 р. меморандуму співпраці між ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» на чолі з Русланом Вайманом та громадськими організаціями учасників Антитерористичної операції, родин загиблих учасників АТО та обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), яку очолює депутат облради Григорій Павлович.

Із  2016 р. ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат», дотримавши обіцянки перед воїнами, подарував 3 квартири родинам учасників бойових дій на Сході України та 2 – сім’ям воїнів-афганців. Решта із 10 визначених меморандумом також буде вручена.

«На нашу думку, не має так бути, коли людина, яка пройшла пекло війни, приходить і просить допомоги у наданні житла, а їй відмовляють. І держава, і бізнес мають бути соціально відповідальними перед нашими захисниками. Нехай така ініціатива буде прикладом для владних структур і для колег-бізнесменів», – пояснив свою позицію директор ЛДБК Руслан Вайман, якого цитують колеги з ІА «Волинські новини».

Роман УСТИМЧУК.

На фото відділу інформаційної роботи луцької міської ради: Григорій Павлович, Григорій Пустовіт і Руслан Вайман під час вручення документів на нову квартиру Олександрові Пекарю.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 6.3%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (17) - 26.6%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (32) - 50%
Мене це не стосується. (5) - 7.8%