Підрозділ російської ботоферми працював неподалік Луцька!

Підрозділ російської ботоферми працював неподалік Луцька!

Силами Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки, Управління СБУ у Львівській області та Прокуратури Львівської області проведено серію обшуків. У результаті в різних куточках держави знешкодили цілу мережу акантів у софмережах, які поширювали ворожу Україні інформацію, найвірогідніше, за завданням російського ФСБ.


«Під час проведення обшуків у Києві, Харкові, Дніпрі, Дубно (Рівненської обл., кілька десятків км від м. Луцька) та Ірпені (Київської обл.) виявлено і вилучено комп’ютерну техніку та спеціальне обладнання (GSM-модеми, шлюзи), понад 22 тис. SIM-карток операторів стільникового мобільного зв’язку України. Вилучено чорнові записи щодо реєстрації користувачів соціальних мереж, які розміщували провокативні коментарі під публікаціями українських політичних діячів», – зазначає пресслужба Служби безпеки України.

У відомстві наголошують, що оперативники спецслужби встановили: телекомунікаційні платформи використовували для створення і просування фейкових акаунтів та спільнот для проведення незаконних операцій в інтернеті. Загалом угруповання зареєструвало понад 8 тис. активних акаунтів для поширення у популярних соцмережах недостовірної інформації про ситуацію в Україні, підбурювання протестних настроїв, залякування населення, розсилання повідомлень про мінування об’єктів критичної інфраструктури та здійснення інформаційних атак на акаунти українських високопосадовців.

Наразі перевіряється версія щодо причетності до організації вказаної протиправної діяльності спеціальних та розвідувальних органів РФ.

А що на це вказує чимало фактів, таж зазначається в повідомленні СБУ:

«Реєстрацію цих акаунтів в мережі «Інтернет» здійснювали через російські онлайн-сервіси, які надавали послуги віртуальних мобільних номерів. Частина обладнання використовувалось зловмисниками для нелегального переправлення телефонного трафіку незаконно створених «операторів» «Фенікс» і «Лугаком», які функціонують на тимчасово непідконтрольних територіях, на мережі вітчизняних операторів. За інформацією спецслужби, цими «послугами» користувались «ватажки» незаконних збройних формувань так званих «ЛНР» і «ДНР».

Через цю мережу також розповсюджували вогнепальну зброю, вибухові пристрої, наркотичні засоби...

Наш кор.

На фото пресслужби СБУ: вилучене спецобладнання фабрики тролів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%