Зустріч науковців з депутатами

Зустріч науковців з депутатами День депутата Луцької міської ради зібрав у СНУ імені Лесі Українки депутатів і працівників університету. На початку заходу ректор вишу Анатолій Цьось зазначив: «Ідея зустрічі полягає в тому, щоб налагодити ефективну співпрацю». Очільник університету представив проректорів, а заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк – присутніх депутатів.Про цю полію інформує пресслужба вишу.

Під час короткої презентації Анатолій Васильович наголосив, що бюджет СНУ становить 180,8 млн гривень, з яких зі спецфонду – 84,5. Також ректор анонсував появу лабораторії синхронного перекладу. 

Відповідаючи на запитання депутатів, Анатолій Цьось зауважив, що шукає інвесторів для розбудови на ділянці на вулиці Володимирській у Луцьку. І хоче, аби з-поміж інших об’єктів там з’явився манеж для заняття зимовими видами спорту, який би можна було використовувати і як концертний зал із великою кількістю глядачів. Щодо матеріально-технічної бази, йшлось і про те, що на «Гарті» (оз. Світязь) встановлять котельню, аби база могла приймати відпочивальників цілий рік.

е оминули і питання відкриття медичних спеціальностей. Із цього приводу коротко доповів проректор Вадим Ульянов, зазначивши, що медико-біологічна частина навчання забезпечена кадрами. А щодо клінічної частини, то Вадим Олексійович перерахував потужні медичні заклади Волині, які зможуть забезпечити практику студентам-медикам.

Звертаючись до депутатів, Анатолій Цьось перелічив, які послуги, крім навчальних, можуть надати у Лесиному виші, – юридичні, соціологічні, аналітичні й ін.

Зі свого боку депутати наголосили, що саме треба досліджувати, ішлося про економічний розвиток міста Луцька. З цього приводу проректор Лариса Засєкіна розповіла, що в Європі видаються кошти на урбаністичну політику, і закликала попрацювати в цьому напрямі.

Депутат Богдан Богонос відзначив, що було б добре створити курси для управлінців. Декан факультету історії, політології та національної безпеки Ярослав Ярош розповів, що на їхньому факультеті функціонує аналітичний центр.

Доповідаючи з питання перейменування вишу (зокрема повернення назви Волинський), доктор політичних наук, професор кафедри міжнародних комунікацій та політичного аналізу факультету міжнародних відносин Євгенія Тихомирова зазначила, що постає проблема ребрендингу, який мав би супроводжувати зміну назви університету. Нова назва має відображати принципово нову концепцію діяльності вишу, яка може бути сформульована по-різному у новому слогані.

Анатолій Цьось наголосив, що провідні навчальні заклади мають назву із прив’язкою до місця розташування. «Ми маємо Волинь і Лесю Українку, тісно пов’язану з Волинню, тому не варто відриватися від історії та культури», – підсумував Анатолій Васильович. 

Наш кор.

Фото  пресслужби вишу.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 7.1%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (12) - 21.4%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (31) - 55.4%
Мене це не стосується. (3) - 5.4%