«Волинський рейд-2020»

«Волинський рейд-2020»

Вперше в новітній історії! Понад 35 ретро-автомобілів із країн Євросоюзу перебуватимуть на Волині. Хто, коли і для чого їх привезе?


У рамках проекту  #Rajd Wołyński з 14 по 18 травня 2020 р. автомобілі їхатимуть за маршрутом «Люблін–Шацьк–Ковель–Луцьк–Олика– Володимир-Волинський–Замость–Люблін» .
«Раніше такий рейд (автопробіг) відбувався 90 років тому, у 1930 р., який був організований та проведений учасниками товариства «Wołyński Klub Automobilowy», створеного у м. Луцьку в 1929 р.», – повідомили на сторінці «Wołyński Klub Automobilowy» у соцмережах.  
Родзинкою цього #Rajd_Wołyński обіцяно, що стане фестивальна частина, під час якої лучани і гості міста 16-17 травня ц. р. зможуть отримати естетичне задоволення від такої кількості ретро-карів , «доторкнутися» до культурної спадщини нашого краю, «відчути» історію міжвоєнного періоду і не тільки… Детальніше про всі особливості автопробігу 35 автомобілів із минулого в сучасність оргкомітет пообіцяв повідомити згодом.

Але з географії міст, де він побуває, видно, що початок і завершення – в польських м. Люблін і Замость, решта точок маршруту – Волинь.

Наш кор.

На фото зі сторінки «Wołyński Klub Automobilowy»: афіша майбутнього #Rajd Wołyński.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

«Боротьба влади з коронавірусом SARS CoV-2 – це…

Ефективна протидія смертоносній інфекції. (4) - 8%
Нездатність адекватно реагувати на загрози. (10) - 20%
Відволікання уваги від чогось важливішого. (30) - 60%
Мене це не стосується. (0) - 0%