Білоруський тріумф

Білоруський тріумф

21 квітня в м. Луцьку відбувся традиційний Міжнародний турнір з міні-футболу серед працівників ЗМІ «Кубок пам’яті Бориса Клімчука».

Білоруська команда «Гольфстрім» діяла за принципом справжнього римського імператора: приїхала, побачила і – перемогла!
В цьогорічні змагання на честь Надзвичайного і Повноважного Посла України, багаторічного голови облради і облдержадміністрації Бориса Клімчука, який за життя всіляко сприяв журналістам у проведенні міжнародних зустрічей, щоправда, довелося вносити миттєві зміни.  У традиційному турнірі зазвичай беруть участь журналістські команди України (м. Луцьк), Білорусі (м. Мінськ) і Литви (м. Вільнюс). 
Та несподівані і суттєві корективи внесли... балтійські учасники. Буквально за день до початку змагань капітан литовської команди Таутвідас Венцевічюс повідомив, що через обставини непереборної сили вона не зможе прибути на Волинь... Оскільки часу для заміни на іншого іменитого учасника фактично не було, довелося залучити до турніру юнацьку команду «Шігірюм» із с. Прилуцького Ківерцівського р-ну. Молодь каші не зіпсувала, але, звичайно, не змогла на рівних боротися зі старшими та іменитішими учасниками та в підсумку здобула 4 місце.
Почався ж він із вшанування представниками команд (Костянтином Лоцманом і Юрієм Зуборєвим) світлої пам’яті Бориса Петровича на кладовищі в с. Воля Любитівська Ковельського р-ну, де він похований.А потім настав час спортивних баталій в комплексі «AdrenalinCity».
Виграли їх білоруські спортсмени з команди «Гольфстрім», перемігши всіх суперників (11:0 «Шігірюм», 10:4 – «ЗМІ Волинь» та 2:0 («Олімп»). На другому місці – команда «Олімп» із с. Милуші Луцького р-ну. А футболісти «ЗМІ Волинь» фінішували на третій сходинці. 
Змагання проводилися ГО «Форум українських журналістів» у Волинській області (голова правління Володимир Данилюк), «Спортивної асоціації працівників ЗМІ  Волині» (голова Костянтин лоцман), Волинським обласним Центром фізичного здоров’я  населення «Спорт для всіх» (директор Володимир Новосад) за сприяння родини Бориса Клімчука, Благодійного фонду «Волинь-2014» (голова правління Петро Пилипюк), ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536» (гендиректор Ігор Чорнуха), Першої самоврядної аграрної спілки «СПАС» (голова правління Євген Дудка), фірми «Ліга-спорт» (підприємець Олександр Бондар) та низки інших юридичних та фізичних осіб.


Крім цього, організатори подбали й про інші види спорту для учасників турніру. Зокрема, відбулися змагання з дартсу, настільного тенісу, а насамкінець українські і білоруські журналісти зіграли ще й у волейбол, де сильнішими були працівники волинських ЗМІ.
Завершився турнір обговоренням подальших планів журналістських команд, аналізом ситуації в інформаційній сфері різних держав та напрацюванням нових форм співпраці на міжнародній арені. Зкорема, в цьому році очікується участь спортивних представників ЗМІ у міжнародних заходах у Вірменії, Литві, Німеччині і Польщі.

Наш кор.

На фото В’ячеслава БЄЛОВА: команда-переможець; разом із учасниками змагань – старша донька Бориса Клімчука Юлія Троц; запекла боротьба футболістів; Костянтин Лоцман та Юрій Зуборєв на могилі Бориса Петровича; Володимир Данилюк вручає цінний приз кращому гравцеві білоруської команди Андрієві Снитіну.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 12.9%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.4%
Мене це не стосується. (11) - 12.9%