Шана Лесі Українці

Шана Лесі Українці

На Театральній площі м. Луцька 25 лютого відбулася тематична  літературно-мистецька година, присвячена 149-річчю з дня народження Лесі Українки.

Народна депутатка України Ірина Констанкевич, заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, заступник голови облради Роман Карпюк та заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, керівники низки установ та організацій, громадськості поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки.
На імпровізованому мітингу голова облосередку НСПУ Ольга  Ляснюк наголосила на необхідності збереження та утриманні у належному стані місць, де проживала Леся Українка та родина Косачів.
У виконанні вокального ансамблю культурно мистецького центру «Красне» (керівник – заслужена артистка України Алла Опейда) та учасників зразкової аматорської дитячої театральної студії «Бешкетники» прочитали листи великої поетеси. А потім у Палаці культури міста Луцька відбувся мистецький захід «На уродини до Лесі».  Його програму було складено на основі пісень Тетяни Ціхоцької на вірші Лесі Українки та її матері Олени Пчілки, а також українського фольклору, записаного самою Лесею Українкою. Виступили камерний оркестр капели «Трембіта», солістка Тетяна Ціхоцька, Заслужена артистка України Ірина Швайківська, актор Дмитро Мельничук, дитячий вокальний ансамбль «Жайворонки» та зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Волиняночка».

Наш кор.

На фото Віктора РОЙОВА: під час вшанування Лесі Українки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 12.9%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.4%
Мене це не стосується. (11) - 12.9%