Перший SARS-CoV-2 удар по журналістах!

Перший SARS-CoV-2 удар по журналістах! Жертва небезпечної інфекції  SARS-CoV-2 потрапила в столичну Олександрівську лікарню з підозрою на захворювання Covid-19. І надрукувала список ліків, які їй прописали медики в умовах карантину."Підтвердження або зняття підозри на COVID-19 вимагає лабораторної діагностики, яка займе декілька днів", - повідомляє портал "Лівий берег" (керівник проєкту Вадим Омельченко, шеф-редактор Соня Кошкіна), чию співробітницю в статусі спеціальної кореспондентки Анну Стешенко госпіталізували з підозрою на коронавірусну хворобу.
22 березня у неї піднялася температура, з'явилася слабкість. Наступного дня температура підвищилася ще більше, і вона викликала "Швидку допомогу". Лікарі відвезли журналістку в Олександрівську клінічну лікарню.
"Її розмістили в палаті, з якої виходити заборонено: триразове харчування приносять, усі процедури роблять на місці", - пише сайт.
"Самі лікарі, коли приймають хворих, зізнаються, що експрес-тести немає сенсу робити. У мене візьмуть кров, відправлять її на ПЛР-тест, який у кращому випадку буде готовий через три дні. Усі три дні буду в ізоляції під наглядом лікарів, обіцяють зробити рентген", - розповіла журналістка.
Вона також повідомила, що їй написали список медикаментів, які потрібно купити і передати рідними.
Відтак, цей випадок показав, що професія журналіста в цих умовах є такою ж небезпечною, як і в медиків, поліцейських і рятувальників. Тільки останнім трьом категоріям держава чи місцева влада купує медичні маски та гумові рукавички, а журналісти, здебільшого, змушені працювати голіруч. Хіба що на Волині завдяки Благодійному фонду "Волинь-2014" (голова правління Петро Пилипюк) для потреб працівників місцевих медиків вдалося отримати 2000 гумових рукавичок, значна частина вже розподілена між редакціями.
До речі, власники деяких меді вже почали страхувати життя та здоров'я своїх працівників.
Сергій ШРАМЧУК.
На фото Анни СТЕШЕНКО: набір медпрепаратів, який мусять купити рідні Анни Стешенко для лікування коронавірусу.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%