Covid-19 і 1000 додаткових ліжок у 2 спорткомплексах

Covid-19 і 1000 додаткових ліжок у 2 спорткомплексах Народний депутат України від Луцького округу №22, засновник Благодійного фонду "Тільки разом" Ігор Палиця розгортає додаткові ліжко-місця. А чи забезпечить начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Ігор Ващенюк достатню кількість медперсоналу в цих тимчасових шпиталях?


Після безконтрольного повернення наших громадян із країн Центральної та Західної Європи на Західній Україні останніми днями різко почала зростати кількість людей із ознаками пневмонії. Тому народний депутат України від Луцького округу №22, засновник Благодійного фонду "Тільки разом" Ігор Палиця пізно ввечері 24 березня анонсував початок розгортання обладнання для боротьби з коронавірусом як мінімум у двох критих спорткомплексах.
"З завтрашнього дня (25 березня ц. р., - ред.) у м. Луцьку починається підготовка приміщень двох критих спортивних залів для можливого розміщення хворих середньої важкості. Ми розраховуємо закупити і обладнати додатково 1000 ліжок, окрім базових лікарень", - зазначив Ігор Петрович.
Крім цього, Ігор Палиця, який терміново повернувся на Волинь для ефективної протидії поширенню інфекції SARS-CoV-2, що спричиняє хворобу Covid-19, зазначив:
"На жаль , на сьогоднішній день керівництво Кабміну (уряд із 5 березня ц. р. очолює Денис Шмигаль, - ред.) не хвилює нічого, пов’язаного з боротьбою з епідемією та змінами до бюджету по виділенню коштів для боротьби з короновірусом! Ні одного законопроекту, в яких би ішла мова про виживання людей і економіки України, окрім диких намагань проштовхнути продаж землі, немає!"
Відтак, народний депутат публічно звернувся "до всіх керівників обласних і місцевих органів влади, до бізнесу: друзі, схоже, розраховувати ми можемо тільки на самих себе!".
"Давайте гуртуватися в рішеннях, ділитися досвідом і робити все для спасіння України і українців! Часу не залишилося зовсім! І дай Бог, щоб всі ці додаткові ліжка до закінчення пандемії простояли пустими, а люди залишилися не ураженими!", - підсумував Ігор Палиця.
Відтак, якщо 2 спорткомплекси для уражених на  середньої стадії важкості будуть укомплектовані ліжко-місцями як мінімум для 1000 пацієнтів із ознаками Covid-19, виникає резонне запитання до начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації Ігоря Ващенюка, за рахунок яких кадрів він буде забезпечувати формування штатного персоналу для цих тимчасових мобільних шпиталів?
Світлана КОМА.
На фото авторки: нові ліжка для пацієнтів на центральному вході в обласну клінічну лікарню.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%