Як не на обсервацію, то в казарму

Як не на обсервацію, то в казарму

На кордоні перевіряють військовозобов’язаних, чи не ухилялись вони від служби.

Представники військових комісаріатів на пропускних пунктах Волинської області, з метою виявлення порушників військового обліку, що ухиляються від призову на строкову військову службу, перевірятимуть усіх громадян, які будуть перетинати кордон на в’їзді у Волинську область.

«Відсьогодні на обсервацію відправлятимуть усіх осіб, які в’їжджатимуть на територію Волинської області через діючі пропускні пункти «Ягодин», «Пулемець» «Доманово» та «Дольськ». Вимога про обов’язкову обсервацію не поширюється на водіїв та персонал вантажних транспортних засобів, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими на коронавірус. Спочатку людей на обсервацію селитимуть у санаторій с. Згорани Любомльського р-ну, пізніше – в інших закладах санаторного типу та профілакторіях», – зазначає Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

Слід нагадати, що через коронавірус черговий призов громадян віком від 18 до 27 р. на строкову службу в армію і на флот припинений, але не скасований. Це означає, що обласна призовна комісія та її підрозділи в містах та районах запрацюють на повну потужність, як тільки карантинні заходи будуть скасовані.

Чинне законодавство передбачає суворе покарання за невмотивоване ухилення від виконання конституційного обов’язку громадян щодо захисту Вітчизни на строковій військовій службі, в багатьох випадках – аж до позбавлення волі.

Роман УСТИМЧУК.

На фото автора: в армійській казармі чекають поповнення.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%