У Луцьку розпочалися ремонтні роботи доріг

У Луцьку розпочалися ремонтні роботи доріг

У Луцьку тривають ремонтні роботи доріг.

Про це повідомив перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Григорій Недопад у соцмережі Facebook.

“Розпочато асфальтування проїжджої частини вздовж вулиці Рівненська.

До слова, сьогодні, 2 квітня  й у п’ятницю, 3 квітня, з 8:00 год. до, орієнтовно, 18:00 год. буде перекрита проїжджа частина, вздовж непарних будинків вулиці Рівненська (від ЖК “Атлант” до приміщення податкової інспекції), виїзд з вулиці Задворецька та прилеглих територій.

Раніше, по вулиці Рівненська, було здійснено заміну всіх підземних комунікацій, викладено асфальтове покриття. Окрім цього, у зонах зупинок облаштовано міцну основу, що захистить від просідання.  Також встановлено економічне і якісне LED-освітлення, замінено бордюри, викладено бруківкою пішохідні та велосипедні доріжки.  Варто зазначити, що фінансування капітального ремонту вулиці Рівненська, що у Луцьку – це переважно грантові кошти, яких не потрібно буде повертати, а отже для бюджету міста витрати стануть мінімально можливими.

Залучення європейських інвестицій на ремонт однієї з найбільш навантажених ділянок дороги стало можливим завдяки участі в міжнародному проєкті «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька». Донор – ЄС в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine .


До слова, для нашого міста бюджет проєкту складає більше 700 тис євро і одним із головних об′єктів у ньому є саме ділянка вулиці Рівненська довжиною від вулиці Задворецька до вулиці Купріна” – йдеться у дописі.

Анна Артюх.
Фото ілюстративне.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%