Спалили… кладовище!

Спалили… кладовище!


Кого карати на 34 тисячі? Паліїв чи людину без маски?

Як відомо, за порушення карантинних обмежень урядовці встановили розмір адміністративного штрафу до 34 тис. грн. У той же час норми Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо інших злочинів залишилися без змін. І це тим більш дивує, бо, наприклад, масштабні пожежі в м. Луцьку (вигоріла ціла заплава між Старим містом і мікрорайоном Гнідава), у 30-кіломтеровій зоні відчуження навколо ЧАЕС (з вогнем і димом пішло понад 200 га забрудненого радіацією лісу, смог на кілька днів накрив столицю) та інших місцях засвідчують: рукотворні техногенні катастрофи потребують оперативної реакції правоохоронців та суворішого покарання для винних. В усякому випадку, штраф за подібні дії має бути більшим, ніж кілька сотень гривень…

Черговий Армагедон цими днями стався на Тернопільщині. На цвинтарі с. Струсів, що в Теребовлянському р-ні, спалахнула масштабна пожежа. Вогонь повністю знищив… сільський цвинтар! Очевидці припускають, що це наслідки негідної та бездумної людської поведінки.

Слід зазначити, що минулої весни подібні факти варварського ставлення до довкілля траплялися і на Волині. Зокрема, згоріло кладовище в с. Купичів Турійського р-ну. Винних не знайдено досі.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Романа ДОВБЕНКА: горить сільський цвинтар…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 8.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (21) - 61.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (6) - 17.6%
Мене це не стосується. (2) - 5.9%