Фотохудожник у званні майора

Фотохудожник у званні майора

Як побачити світ цілісним, красивим і змістовним?

Майор поліції Сергій Герешта служить керівником сектору реагування Патрульної поліції Турійського відділення Володимир-Волинського відділу поліції ГУ Нацполіції у Волинській області.
В органах правопорядку – з 2002 р., починав помічником дільничного інспектора в самому селищі. Сергій Сергійович – корінний турійчанин, закінчив в селищі школу №1. Потім служба в армії: 2 роки строкової і 5 контрактної в одній з військових частин у м. Львові. Згодом закінчив Національну академію внутрішніх справ в м. Києві.
Сергій Сергійович одружений, разом із дружиною Тетяною виховують 14-річного сина Владислава. До речі, саме Герешта-молодший дуже часто їздить разом із батьком фіксувати чудові краєвиди рідної Турійщини та Волині.
Це зараз у Сергія Герешти доволі потужна техніка («Niкon D5100»), а перший фотоапарат – це «Вілія-авто», який подарували ще в школі (де був фотогурток) батьки: Ніна Василівна та Сергій Андрійович. Звичайно, це був плів очний фотоапарат, як і наступний «Зеніт», а знімки робили, зазвичай, чорно-білі…
Треба зізнатися, що сконтактувати з Сергієм Герештою редакції допоміг голова обласної профспілки атестованих працівників профспілки  Волині Володимир Буравський, який не з чужих слів знає, скільки талановитих співробітників служить у складі ГУ Нацполіції Волині. А що робота в них непроста, особливо, в умовах надзвичайної ситуації, то й пояснювати не треба…
«Після чергувань кожен колега знаходить свій спосіб, як хоча б ненадовго відволіктися від повсякденних службових обов’язків. А я беру фотоапарат і йду на природу…», – каже Сергій Герешта.
До речі, Сергій Сергійович і не мисливець, і не рибак. Тому його «тихе полювання» з фотоапаратом довкіллю ні найменшої шкоди не завдає!
Проте без інших захоплень, звичайно, не обходиться. Тож він – член пошукового загону «Відродження», який займається дослідженням місць колишніх боїв на території всієї Волині… Наприклад, із його участю знайшли та перепоховали в полі під Годовичами неподалік смт Луків прах понад 10 червоноармійців, які загинули в 1944 р...
Але який же ж секрет фотомистецтва?
«Техніки зараз багато, кожен навіть на мобільний пристрій навчився щось фотографувати. Але, крім цього, треба дивитися, що потрапляє в кадр, чим хочеш поділитися з іншими. Головне – бачити композицію, цілісність картини, бо ж знімки робить не фотоапарат чи телефон, а людина!», – каже майор поліції.
Персональних виставок Сергій Герешта  ще не робив. Тож, можливо, цей задум вдасться реалізувати в найближчій перспективі? Бо, погодьтеся, фотохудожник у званні майора поліції таки вміє показати світ прекрасним!

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото: Сергій Герешта та його унікальні краєвиди рідної Турійщини.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 22.2%
Депутати, адже можуть його звільнити. (6) - 33.3%
Виборці, бо вони носії влади. (3) - 16.7%
Мені байдуже. (5) - 27.8%