Митрополит Луцький та Волинський  Михаїл — Doctor Honoris Causa

Митрополит  Луцький та Волинський  Михаїл —  Doctor Honoris Causa У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання Вченої ради, під головуванням ректора Петра Савчука. Воно тривало в очному режимі, з дотриманням усіх карантинних норм та, обов’язково, за наявності засобів індивідуального захисту. Про це йдеться на сайті вишу.

Перш за все, ректор привітав із присвоєнням вчених звань та вручив атестат професора кафедри прикладної математики та механіки Ярославу Пастернаку, атестат професора кафедри української та іноземної лінгвістики Олені Ковальчук, а також атестати доцентів кафедри прикладної механіки Людмилі Самчук і Наталії Зубовецькій.

Згодом, учасники засідання перейшли до обговорення робочих пропозицій та ініціатив. Цього разу на розгляд членів Вченої ради було винесено 10 питань та «Різне». Перше із них стосувалося присвоєння почесного звання Почесний доктор (Doctor Honoris Causa) Митрополиту Луцькому та Волинському Михаїлу (Тимофію Зінкевичу). За словами ректора, колектив Луцького НТУ дуже відповідально відноситься до цього питання, адже Почесний доктор – це найбільша вершина, яку ми можемо надати.

«Це дійсно морально дуже важливий аспект. У нас є і будуть, серед числа почесних докторів, найбільш достойні, які підсилюють позиції університету та освіти і науки України в цілому. Він багато зробив для країни, був серед тих людей, які зароджували незалежну православну церкву України, хоча це було важко і ризиковано», – наголосив Петро Савчук.

Шляхом таємного голосування, члени Вченої ради одноголосно підтримали ініціативу щодо відзначення Митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Найбільш об'ємним питанням, представлене до уваги членів Вченої ради, було про обрання на посади професорів та доцентів кафедр усіх факультетів. Загалом, на голосування винесено понад 80 науковців Луцького НТУ, усі з яких були підтримані учасниками засідання.

Наш кор.

Фото з сайту Луцького НТУ.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 12.1%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (32) - 55.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (14) - 24.1%
Мене це не стосується. (3) - 5.2%