Особливий режим для суду

Особливий режим для суду

З 19 вересня у Луцькому міськрайонному суді області встановлено особливий режим роботи на час виборчого процесу чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, призначених на 25 жовтня 2020 року.

Для забезпечення захисту прав учасників виборчого процесу, з 19 вересня 2020 року Луцький міськрайонний суд Волинської області переходить на особливий режим роботи, а саме чергування суддів та працівників апарату суду, повідомляє Суспільне.

На виконання постанови Верховної Ради України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» та постанови Центральної виборчої комісії «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року» Луцький міськрайонний суд Волинської області починає працювати в особливому режимі.

У вихідні та святкові дні з 19 вересня по 10 жовтня суд працює з 09:00 до 17:00 години. 24 жовтня суд розпочинає роботу з 9-ої години ранку та працюватиме до опівночі. 25 жовтня, у день виборів в Україні, у Луцькому міськрайонному судді Волинської області розпочнуть роботу о 9-ій та закінчать о 20 вечора.

Наш кор.

Фото з доступних джерел.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 12.9%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 48.2%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (19) - 22.4%
Мене це не стосується. (11) - 12.9%