Бронетехніка та закриті станції метро

Бронетехніка та закриті станції метро До центру Мінська задовго до початку несанкціонованого «Маршу справедливості» в неділю, 20 вересня, стали стягувати автозаки та техніку внутрішніх військ. Підходи до площі Незалежності ще до обіду було перекрито металевими огорожами, стягнуто співробітників міліції, зокрема бійців ОМОНу зі щитами і кийками.

Крім того, люди у військовій формі перекрили Жовтневу площу. Як передає кореспондент DW, частина військових, котрі оточили площу перед Палацом республіки, озброєна автоматами Калашникова, чого на попередніх акціях не спостерігалося.

Також проспектом Переможців у бік Палацу незалежності - резиденції Олександра Лукашенка - проїхала колона з десяти бронетранспортерів. У район площі Державного прапора та Палацу незалежності прибули колона міліцейської спецтехніки та вантажівка внутрішніх військ. Згодом туди ж підтяглася колона спецтехніки - чотири автомобілі «Заслін» для зведення укріплень, автомобілі з колючим дротом і водомет. Інші центральні проспекти і вулиці міста поки відкриті для руху автотранспорту.

Як повідомляє інформагенція «Інтерфакс», проспект Переможців перекритий від стели «Мінськ -»місто-герой» у бік Палацу незалежності. Перекрито також проспект Пушкіна від вулиці Ольшевського в бік проспекту Переможців.

Крім того, в Мінську закрито на вхід і вихід шість станцій метро, повідомили в мінському метрополітені.

Наш кор.

Фото DW.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (11) - 12.8%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (41) - 47.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (20) - 23.3%
Мене це не стосується. (11) - 12.8%