У Луцьку родинам учасників АТО вручили продуктові набори

У Луцьку родинам учасників АТО вручили продуктові набори

Упродовж двох днів, 12 та 13 жовтня, управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з Волинським обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» проведено благодійні заходи з вручення продуктових наборів для 100 сімей учасників АТО.

Не залишилися поза увагою і сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю. На захід завітало 50 сімей, у яких виховується 83 дитини.

За словами заступника начальника управління Олени Бондарчук, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завжди намагається знайти шляхи допомоги сім’ям, які цього потребують.

«Нашим обов’язком є соціальна підтримка та допомога. Управління залучає до співпраці соціально відповідальний бізнес, благодійні фонди, підприємства та організації. Незмінним партнером є Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна». Сьогодні ви отримаєте подарунки від цього фонду. Бажаю усім вам міцного здоров’я та благополуччя у родинах», - наголосила вона.

На завершення заходу спільно з представниками благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» усім присутнім було вручено продуктові набори.

Дар’я ОНІМОВА.

Фото Луцької міської ради.   

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 31.8%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (9) - 40.9%
Мені байдуже. (5) - 22.7%