Волинське місто бере участь у конкурсі цифрової трансформації

Волинське місто бере участь у конкурсі цифрової трансформації

Нововолинськ став учасником конкурсу цифрової трансформації “Дієва громада”.

Про це йдеться на офіційному сайті міста.

«Дієва громада» – це перший етап оцінки цифрової трансформації територіальних громад, котрий дасть основу для написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів.

Конкурс проводиться Міністерством цифрової трансформації України у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge за підтримки Швейцарії.

На розгляд Експертної Ради конкурсу Нововолинськ представив  проєкт, який перебуває на етапі реалізації «Впровадження системи GPS-моніторингу громадського транспорту у місті Нововолинськ».

Дана система управління та супутникового моніторингу транспорту загального користування працюватиме завдяки програмному забезпеченню «Дозор», яке здійснює автоматизоване ведення контролю за об’єктами моніторингу в режимі реального часу, дозволяє створити базу даних маршрутів, графіків, контрольних зон, дозволяє проводити моніторинг інформації щодо рейсів, розкладу та пасажиропотоків тощо. Система містить мобільний застосунок зі зручним у користуванні інтерфейсом на базі IOS та Android, а також табло-прогнозування часу фактичного прибуття громадського транспорту.

Переможців конкурсу «Дієва громада» визначать у кількох номінаціях: інновація у сфері публічних послуг; найбільший ефект для громади за мінімум витрачених фінансів; цифрова інфраструктура; ефективне управління ресурсами; взаємодія влади та громади; інновації у сферах, освіти, охорони здоров’я, соціальній, ЖКГ та ін.

Результати конкурсу «Дієва громада» та нагородження переможців відбудеться 19 жовтня у режимі он-лайн на офіційному веб-сайті конкурсу.

Анна АРТЮХ.
Фото із сайту Нововолинської міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 29.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 41.7%
Мені байдуже. (6) - 25%