Відкрита першість із веслування

Відкрита першість із веслування

Веслувальний спорт стає все популярнішим на теренах Боратинської громади. 

Днями на березі Стиру у Боратині відбулися змагання відкритої першості Боратинської філії ОСДЮСШОР «Олімп» з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат 2006 р. н. і молодших. Кілька десятків юних гребців з Боратина та міста Луцька зібралися, щоб продемонструвати майстерність та високий рівень підготовки.
Привітати спортсменів із першими стартами завітали сільський голова Сергій Яручик та заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк. Сергій Олександрович побажав усім переможних виступів та презентував новий тренувальний човен.
Змагання розпочали найменші учасники. Незважаючи на те, що юні спортсмени займаються веслування порівняно нещодавно – результати, які вони встигли продемонструвати, приємно вражають. Так, переможцями та призерами відкритої першості стали представники Боратинської громади Даниїл Величко, Арсен Більчик, Станіслав Пугінець, Макар Кікавський, Станіслав Березнюк, Ілля Березнюк.
Після завершення змагань та підведення підсумків кращі спортсмени були нагороджені медалями, а всі учасники отримали сувенірну продукцію від Волинського відділення олімпійського комітету та смачне печиво від місцевого підприємства «Ласка» (директор Юрій Цейко).

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 35.9%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (7) - 17.9%
Буду підпільником (7) - 17.9%
Ми приречені на поразку (3) - 7.7%
Мене це не стосується (5) - 12.8%