Вибори ректора ЛНТУ: дебати на 2 телеканалах в один і той самий час...

Вибори ректора ЛНТУ: дебати на 2 телеканалах в один і той самий час...


В той час, як кандидатки Оксана Ляшенко, Олена Ковальчук та Ірина Вахович проведуть дебати в ефірі телеканалу «Аверс», в. о. ректора ЛНТУ Петро Савчук буде гостем ефіру «Громадське інтерактивне телебачення». Чому так сталося, що на той самий час різні кандидати отримали запрошення прийти на прямий ефір на різні телеканали?


22 жовтня повинні відбутися вибори ректора Луцького національного технічного університету. Кілька претендентів на цю посаду вже зняли свої кандидатури, залишилося четверо. І саме всі вони мали взяти участь у теледебатах ввечері 20 жовтня. Але вранці того ж дня з'ясувалося, що не один, а вже два місцевих телеканали раді бачити цих учасників дискусії в своїй студії. Зрозуміло, що одночасно це реалізувати неможливо.

«Оскільки у першого ЗМІ (ТРК Аверс, – «ВН») є можливість охопити ширшу аудиторію завдяки телевізійному зв’язку і не всі виборці, на жаль, забезпечені якісним інтернет-зв'язком, то усі мої конкуренти погодились провести дебати на «Аверсі». Окрім Петра Савчука. Якщо Петро Савчук не погодиться провести дебати на ТРК «Аверс», то вважатимемо, що він не має відваги, сміливості і бажання ознайомити зі своєю програмою широке коло волинян, яким не байдужий ЛНТУ», – зазначила в розмові з представниками ІА «Волинські новини» одна з кандидаток – Оксана Ляшенко.

Також повідомляється, що задати питання до кандидатів на посаду ректора ЛНТУ, які будуть дебатувати в ефірі ТРК «Аверс», можна в коментарях на Фейсбук-сторінці ТРК «Аверс».

У той же час чинний в. о. ректора Петро Савчук на своїй сторінці в тому ж Фейсбуці в першій половині дня 20 жовтня написав таке:

«Щойно стало відомо про намагання зірвати моїми опонентами дебати кандидатів на посаду ректора Луцького НТУ, які заплановані і відбудуться за моєї ініціативи на ГІТ («мається на увазі «Громадське інтерактивне телебачення, – ред.) о 19.00 сьогодні! Керівництво каналу це підтвердило! О цій самій порі, без попередньої домовленості, інший телеканал спекулює про перенесення даної зустрічі до них. Для чого робити таку провокацію і підставляти колег?!».

З огляду на вище викладене, Петро Петрович звернувся до журналістів ТРК «Аверс» із такою пропозицією:
«Якщо Ви маєте бажання також провести теледебати, я погоджуся, тільки в інший час. Дякую за розуміння!».

Щодо «Громадського інтерактивного телебачення», то його керівник Олег Величко підтвердив «Волинській газеті», що існувала попередня домовленість із усіма чотирма кандидатами на посаду ректора ЛНТУ саме в їхній студії. Телеканал повністю приготувався до прямої трансляції теледебатів і готовий прийняти усіх учасників у визначений час, а також надати громадянам можливість задати їм запитання в зручний для людей спосіб: як в соцмережах, так і електронною поштою та телефоном.

Слід нагадати: вибори ректора Луцького національного технічного університету відбудуться 22 жовтня 2020 р. із 9.00 до 15.00.

Анна АРТЮХ.
На фото з відкритих джерел: вхід у головний корпус ЛНТУ, де й знаходиться кабінет ректора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 29.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 41.7%
Мені байдуже. (6) - 25%