Пандемія бушує, а медико-технінчий коледж – пустує!

Пандемія бушує, а медико-технінчий коледж – пустує!

У м. Володимирі-Волинському по вул. Устилузькій, 140 знаходиться приватний Медико-технічний коледж. Площа приміщення складає понад 3 тис. квадратних метрів, воно забезпечене електроенергією, обладнане автономною системою опалення, водопостачання та водовідведення.

Наразі це приміщення пустує, адже колишня влада його закрила. Однак, це не применшує важливості боротьби з пандемією коронавірусу, коли і на Волині, і в сусідніх воєводствах Республіки Польща різко збільшується кількість хворих на Covid-19. Крім цього, в області відчувається дефіцит медзакладів, здатних надати хворим оперативну та якісну допомогу. Органи влади різних рівнів в авральному порядку шукають вільні приміщення, де можна розгорнути додаткові шпиталі.

То чому б у м. Володимирі-Волинському на базі добротної споруди приватного Медико-техніного коледжу, після певної реконструкції та забезпечення необхідним обладнанням, не облаштувати ще один підрозділ інфекційної лікарні? Це було б і доцільно, і логічно, і актуально. Тим паче, що Волинь от-от перетне граничні показники і повністю опиниться в «червоній» зоні карантинних заборон, а в цьому приміщенні за найскромнішими підрахунками можна розмістити одночасно мінімум 500 пацієнтів.

Відтак, редакція «Волинської газети», яка дізналася про цю ситуацію, звертає увагу відповідних органів на те, що в області є потенціал для розгортання додаткових сил та засобів для боротьби з Covid-19.

Наш кор.

На фото: приміщення Медико-технічного коледжу у м. Володимирі-Волинському.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 29.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 41.7%
Мені байдуже. (6) - 25%