Наш Лозінський спосіб життя…

Наш Лозінський спосіб життя…


Відшуміли, відпосівалися, відскандалили, відфуршетилися  місцеві вибори в Україні. Про їх перебіг та підсумки не сказав хіба що лінивий. Однак, мій давній одногрупник по навчанню на факультеті журналістики Київського держуніверситету, староста нашої групи Вадим Петрасюк написав у соцмережах доволі влучний та холоднокровний текст.


Його суть мені настільки сподобалася, що вирішив поділитися думками Вадима Петрасюка під його ж заголовком «Три кіна або Наш Лозінський спосіб життя».

Єдине пояснення. Лозінський Віктор Олександрович впевнено виграв вибори на посаду керівника Підвисоцької ОТГ Голованівського району Кіровоградської області», – повідомили «ВВС News Україна» у місцевій виборчій комісії. 16 червня 2009 р. поблизу смт Голованівська сталося вбивство. Після інциденту з компанією у складі тодішнього народного депутата України від «Блоку Юлії Тимошенко» Віктора Лозінського, прокурора району, начальника міліції району і єгеря загинув селянин Валерій Олійник. Віктора Олександровича затримали тільки в березні 2010 р.

Крім Віктора Лозінського, винними у вбивстві Валерія Олійника визнали колишнього прокурора Голованівського району Євгена Горбенка (засуджений до 9 років в'язниці), колишнього начальника Голованівського райвідділку міліції Михайла Ковальського (5 років позбавлення волі), а також єгеря Василя Перепелицю (4 роки в'язниці).

У 2012 р. апеляційний суд пом'якшив вирок до 14 років. У 2013 р. Вищий спецсуд змінив статтю обвинувачення з вбивства на хуліганство, що зменшило строк ув'язнення до 10 років. Після чотирьох років за ґратами у червні 2014-го Сергій Лозінський вийшов на волю «за станом здоров'я». І «погасив» судимість.

«Отже, Сергій Лозінський, що колись затіяв «сафарі» на людину і вбив її, обрався до влади там, де відбулося це вбивство. Народ його там обрав – земляки, можливо, колишні сусіди чи й близькі знайомі вбитого. 

Згадується мені з цього приводу два кіна. Або три.

Перше кіно голлівудське – «Міцний горішок», де терористи визволяють свого ватажка, захоплюють літак і вже ось-ось здіймуться і відлетять ховатися від покарання десь у третьому світі.

«Панове, вітаю, ми відстояли наш спосіб життя!», – каже їхній командир, і головорізи відповідають оплесками.

Друге кіно радянське – «Тегеран-43». Альберт Філозоф грає нацистського злочинця, який відсидів за гратами 20 років, але за три місяці до звільнення «потягнув важелі», найняв адвокатів, кинув великі гроші і звільнюється достроково.

«Навіщо це вам?, – питає детектив (його грає Ален Делон). – Адже лишилося відсидіти якихось три місяці?!».

«Навіть якщо би лишилося три дні, я однак звільнився би власним ресурсом, аби довести: ми все ще сильні!» 

Отже, нацист також відстояв свій спосіб життя.

А тепер і Віктор Лозінський на Кіровоградщині, де разом із прокурором, міліціонером та єгерем розстріляв місцевого селянина, відстояв свій спосіб життя – довів, що він і такі як він – вони сильні!  

Якесь важке, несправедливе, жахливе це третє кіно», – написав Вадим Петрасюк.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото «ВВС News Україна»: Віктор Лозінський.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 40%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (6) - 17.1%
Буду підпільником (6) - 17.1%
Ми приречені на поразку (2) - 5.7%
Мене це не стосується (5) - 14.3%