Петро Філюк: «Ніякої трагедії немає…»

Петро Філюк: «Ніякої трагедії немає…»


Як уже повідомляла «Волинська газета», величезного резонансу в органах влади та серед суспільства набула справа щодо рішення Конституційного Суду України від 28 жовтня ц. р. про визнання неконституційними низки положень Закону України «Про запобігання корупції», яким, серед іншого, скасовано кримінальну відповідальність за декларування недостовірної інформації високопосадовцями.


У публікації «Веніславський проти Філюка», яка надрукована 29 жовтня ц. р., «Волинська газета» вже оприлюднювала аргументи, з допомогою яких Представник Президента України у Конституційному Суді України, народний депутат від фракції «Слуга народу» Федір Веніславський, уродженець смт Олика Ківерцівського р-ну, не погодився з таким рішенням найвищого органу судової влади в Україні. Згодом відбулося засідання РНБОУ, потім певні законопроекти як невідкладні скеровані для розгляду в парламент…

А що ж багаторічний голова Волинського апеляційного суду Петро Філюк, який торік на з’їзді суддів України був обраний суддею Конституційного Суду України?

«Волинській газеті» в першій половині дня 30 жовтня вдалося сконтактувати з Петром Тодосійовичем, який наразі перебуває в столиці.

Щодо суті справи Петро Філюк стверджує:

«У згаданому рішенні Конституційного Суду України немає ніякої трагедії ні для Конституції України, ні для Української державності, ні для Українського народу… Найближчим часом разом із колегами ми проаналізуємо, що відбувається, і тоді буде офіційна позиція».

Крім цього, Петро Філюк порекомендував уважно прочитати рішення Конституційного суду від 28 жовтня 2020 р., а також пообіцяв наступного тижня висловити «Волинській газеті» і своє особисте бачення на цю проблематику та надати деякі цікаві документи…

До речі, не лише Федір Веніславський має пряме відношення до Волині. Петро Філюк – уродженець с. Залухів Ратнівського р-ну.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото автора: Петро Філюк під час зустрічі з волинськими суддями після обрання суддею Конституційного Суду України.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Чи повинен залишитися Юрій Погуляйко на посаді голови облдержадміністрації?

Він повністю відповідає займаній посаді. (0) - 0%
Його не треба було призначати взагалі та необхідно звільнити. (7) - 29.2%
Головою облдержадміністрації повинен бути волинянин. (10) - 41.7%
Мені байдуже. (6) - 25%