Новосілля в Олиці

Новосілля в Олиці

У містечку на Ківерцівщині, де була резиденція князів Радзивіллів, відкрився новий магазин. А ще там чудові і працьовиті люди!

Ми щиро привітали його власника з новосіллям та попросили  сказати кілька слів для «Волинської газети». 
«Зараз я підійду і поговоримо», – сказав чоловік. 
Наше тривале очікування виявилося марним. Не побажала спілкуватися з пресою і його донька. Мабуть, зніяковіли. Не щодня ж із пресою спілкуються!
Та охочих поговорити знайшли серед перших покупців нового маркету. Ними виявилися місцеві жителі Олександр Васьковський, Олександр Савонюк та Валентин Цимбала. Коли познайомилися, не втримався, аби не запитати в Олександра Васьковського, звідки в нього такі розкишні козацькі вуса? 
«Це, мабуть, родове, – чую розважливе. – Мій батько дев’ятнадцятирічним пішов на війну у 41-ому. Вернувся додому через рік після закінчення війни з вусами. Прожив 86 років. Я також не збриваю їх, відколи повернувся з армії». 
Олександр Ярославович зізнався, що нині живе з дітьми та внуками, яким вдячний за підтримку. До пенсії працював на місцевому кінному, а згодом племзаводі. 
Олександр Савонюк проживає в сусідньому Покащеві, він дещо молодший, працює в Олицькій психлікарні.
 «Ми добре знаємо один одного і навіть добрий день кажемо», – не втримується від жарту Олександр Михайлович. 
«Ми з Сашею однолітки», – доєднується до розмови Валентин Цимбала. Валентин Михайлович шоферував у місцевому колгоспі, поки той, за його словами, не «розкидався».
Наші співрозмовники пораділи за новий продовольчий магазин, у якому, до слова, гарна викладка товарів та привітні продавці. Коли тиснули руки новим знайомим, ті пообіцяли з наступного року приєднатися до когорти передплатників «Волинської газети». Віримо, що такі авторитетні люди слів на вітер не кидають.

Володимир ПРИХОДЬКО.

На фото Віктора РАЙОВА: новий маркет; Олександр Васьковський, Олександр Савонюк та Валентин Цимбала.  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (4) - 22.2%
Депутати, адже можуть його звільнити. (6) - 33.3%
Виборці, бо вони носії влади. (3) - 16.7%
Мені байдуже. (5) - 27.8%