Архів. 18.11.2020 р.

Архів. 18.11.2020 р.


Про що повідомляли волинські газети. Або не могли сповістити...


40 років тому

«Вічний» Свенцицький

«Уродженець м. Ростов-на-Дону РСФСР Борис Свенцицький після закінчення в 1949 р. Луцької торгово-кооперативної школи та багаторічної роботи в комсомольських та партійних органах у 1975 р. став головою виконкому Волинської обласної ради депутатів трудящих. А в 1980 р. Бориса Миколайовича трудящі Рожищенського р-ну обрали ще й народним депутатом УРСР, і він став одним із 620 парламентарів Верховної Ради УРСР 10-го скликання».

(«Нариси історії органів державної влади та місцевого самоврядування на Волині. 1944-2009 рр.).

На фото з архіву: Борис Свенцицький.


30 років тому

Куди подіти Ілліча?

«Депутат обласної ради Михайло Парасунько з трибуни заявив: «В усіх районах та містах треба створити товариства з захисту пам’ятників Іллічу, не допускати випадків вандалізму. А рішення сесій і виконкомів щодо демонтажу монументів В. І. Лєніну треба визнати незаконними та антигуманними і – скасувати!». Натомість депутат Зіновій Сокольв’як зазначив: «У Любомлі стояв монумент Богданові Хмельницькому на честь 300-річчя возз’єднання України та Росії. Але коли спорудили будинок райкому партії, то цей пам’ятник був знесений, а на його місці поставили пам’ятник на честь Ілліча. То чого ж тоді ніхто не піднімав шуму?».

(Держархів Волинської області, ф. Р-6, оп. 22, спр. 24, арк. 11).


20 років тому

Зять із… Камбоджі

«Тхай і Неля Інги одружилися всупереч волі своїх камбоджійських та українських батьків. Студент із Азії, наймолодший, 11 син у своїй родині, приїхав ще в СССР як студент на навчання. Там, у м. Києві, він і познайомився з Нелею Левчук зі Старої Вижівки… Вирішили одружитися. Але спочатку всі були проти.  Зокрема, найкатегоричнішою була теща Антоніна Адамівна. Змилувалася лише тоді, коли онукові Расмеєві виповнилося 3 рочки і він із донькою та зятем таки приїхав до неї та тестя Івана Петровича. З тих пір усе нормально. Індонезійсько-українське подружжя вже навіть побувало на батьківщині Тхая Інга в провінції Пном-Пень, а в столиці України купили квартиру та завели бізнес».

(«Досвітня зоря», 2000 р.).


10 років тому

Різношерстні кандидати

«Здивували виборців списки кандидатів у депутати облради, продані місцевими осередками партій. Кого тут тільки немає! І начальник похоронного бюро, і голова облдержадміністрації, і батюшка, і експедитор і пенсіонер!».

(«Волинська газета», 2010 р.).

Підготував

Сергій ШРАМЧУК.

Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%