"Волиньгаз" дарує 20 сигналізаторів газу

З 20 листопада по 20 грудня 2020 року АТ «Волиньгаз» проводить акцію для клієнтів. Споживачі, які до 20 грудня включно оплатять за розподіл газу за три зимові місяці, можуть отримати у подарунок сигналізатор газу.

Про це повідомляють на сайті АТ.

Під час опалювального сезону АТ «Волиньгаз» дарує 20 сигналізаторів газу для клієнтів компанії.

Для участі в акції потрібно:
 – з 20 листопада по 20 грудня 2020 р. сплатити за послугу з розподілу природного газу (доставку газу) АТ «Волиньгаз» за три зимові місяці – грудень, січень, лютий включно. Після цього ви автоматично станете учасником акції.

Двадцятьох переможців АТ «Волиньгаз» визначить 22 грудня 2020 р. за допомогою генератора випадкових чисел. Акція діє з 20 листопада по 20 грудня 2020 року. Деталі за номером телефону: (067) 33 39 104.

Оплатити доставку газу можна онлайн – у сервісах 104.ua (Особистому кабінеті, чат-ботах Viber або Telegram, мобільних додатках 104Mobile для Android і для iPhone). Також оплатити рахунок за зимові місяці можна у веб-банкінгу (Ощад 24/7, Приват24 тощо) чи найближчому відділенні Укрпошти.

Сигналізатор газу – прилад, який рятує людські життя. Сигналізатори бувають різні – з детекторами чадного газу, метану, пропану, бутану та інших газів. Для дому переважно використовують детектори природного газу (СН4) і чадного газу (СО). Пристрій безперервно контролює концентрацію газів у повітрі приміщення та у випадку небезпеки видає звуковий та світловий сигнали. А якщо на газопроводі встановлений клапан-відсікач, то сигналізатор направляє до нього імпульс і подача газу на газове обладнання припиняється, щоб запобігти аварійній ситуації.

Анна АРТЮХ.
Фото з відкритих джерел.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Хто в раді головний: депутати чи голова?

Голова, бо обраний всенародно. (0) - 0%
Депутати, адже можуть його звільнити. (0) - 0%
Виборці, бо вони носії влади. (0) - 0%
Мені байдуже. (1) - 100%