Перший раунд

Перший раунд

В області відбуваються перші засідання новообраних рад різних рівнів, які в першу чергу формують  керівні органи. І тільки після цього обговорюють інші поточні питання.

Таким шляхом пішли і в Боратинській об’єднаній територіальній громаді Луцького р-ну, де минулої п’ятниці у сесійній залі адмінприміщення сільради на першу сесію  VIII скликання зібралися депутати, які отримали найвищий вотум довіри від своїх виборців 25 жовтня ц. р.
– Відповідно до ч. 11 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія ради є повноважною, –  каже на правах заступника голови Боратинської сільської територіальної виборчої комісії Світлана Крамар, відкриваючи перше пленарне засідання сесії. 
Під склепінням зали велично та натхненно звучить мелодія Державного Гімну України, що його виконують депутати та гості. 
Світлана Миколаївна інформує раду про підсумки виборів. Жителі Боратинської ОТГ свої симпатії засвідчили представникам Аграрної партії України, Всеукраїнських об’єднань «Свобода» та «Батьківщина», партіям «За майбутнє», «Партія місцевого самоврядування» та «Європейська солідарність». 
Розглянувши заяви осіб, обраних депутатами Боратинської сільської ради про їхню реєстрацію, поданих до територіальної виборчої комісії, встановивши  відповідність поданих заяв та доданих до них документів вимогам Виборчого кодексу України та Постанови Центральної виборчої комісії «Про роз’яснення  щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів від 28. 10. 2020 №433», керуючись статтями 36 і 37, п. 18 ч. 2  ст. 206, ч. 1 та 3 ст. 283 Виборчого кодексу України, Боратинська сільська територіальна виборча комісія постановила зареєструвати депутатами Сергія Ільюка, Олександра Васильчука, Вадима Веремчука, Ларису Скиданюк, Світлану Герасимчук, Руслану Пастерук, Петра Янюка, Юрія Шумського, Ігоря Павловича, Ярослава Черняка, Андрія Мороза, Юрія Цейка, Людмилу Коваль, Вікторію Косарук, Юлію Калинюк, Романа Стецьковича, Дмитра Мацієвського, Вадима Садчикова, Романа Ільюка, Людмилу Сахан, Ігоря Олейника, Аллу Пігулу, Анатолія Левчука, Віталія Москвича, Інну Герасимчук та Миколу Собуцького. Обранці один за одним виходили на авансцену зали для отримання посвідчень та депутатських значків.
Найбільшу кількість голосів (6115, або 96,6%) виборців у єдиному одномандатному виборчому окрузі набрав кандидат на посаду сільського голови Сергій Яручик. Відповідне посвідчення він також отримав з рук Світлани Крамар. Сергій Олександрович присягає бути справедливим  і чесно служити громаді.  У подарунок очільнику співтовариства піднесли квіти, а депутат облради та керівник облпарторганізації Аграрної партії Ігор Волошенюк, а також голова облради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Грицуняк побажали подальших добрих кроків у розвої громади.  «Шановний пане голово, депутати! Саме вам випала історична місія здійснювати глибинні зміни у місцевому самоврядуванні, щоденною копіткою працею розбудовувати нашу громаду, дбати про добробут кожного її мешканця. Люди покладають на вас величезні надії. Кожної хвилини пам’ятайте, що посвідчення, які ви отримали, це не просто документи, а, передусім, довіра та сподівання людей. Впевнені, що ваш досвід і професіоналізм, принциповість та відповідальність усіляко сприятимуть розвитку нашого об’єднання. Будьте справедливими та чесними. Натхнення, успіхів та Божого благословення!», – сказала Світлана Комар.
Сергій Яручик запропонував продовжити роботу сесії, але питання порядку денного (їх набралося аж 26) обговорити в два етапи. 
Секретарем ради за пропозицією очільника громади стала Людмила Сахан. До слова, Людмила Андріївна стала єдиною кандидатурою, яку висунув очільник громади Сергій Яручик.
Пропозицію голови підтримали одноголосно: за Людмилу Сахан проголосували 26 депутатів Боратинської сільської ради. Сергій Яручик та Людмила Сахан – представники партії «За майбутнє».
Сесія також утворила окремі комісії, обговорила кандидатури сільських старост та їхні повноваження. Інші питання залишили на друге пленарне засідання.

Володимир ПРИХОДЬКО.
Фото Віктора РАЙОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

«Чи готові ви в разі збройної агресії Росії на Волинь зі зброєю в руках боротися з окупантами?».

Піду на війну в перших лавах (14) - 40%
Для цього є армія, прикордонники, поліція і СБУ (6) - 17.1%
Буду підпільником (6) - 17.1%
Ми приречені на поразку (2) - 5.7%
Мене це не стосується (5) - 14.3%